Kozmela.com

HAİR PHARMA

Hair Pharma markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Hair Pharma

Saç bakımının incelikli ve uzmanlık gerektiren bir iş olduğuna inanan Hair Pharma 2004 yılından beri bu konuda yaptığı çalışmalar ve sunduğu doğal bitkisel ürünler ile farklılık yaratmayı amaçlamıştır. Özellikle saç bakımında insanların kimyevi içeriklerden doğal ürünlere kayması ile başlayan süreçte doğal olanı kullanarak insanlara en iyiyi sağlamak firmanın hedefi olmuştur. Saç sorunlarına dair pek çok ürün ile çözüm ortaya atılmaktadır ancak bunların güvenilirliği soru işaretidir. Hair Pharma ise bu soru işaretini ortadan kaldırmanın yolunun profesyonel bir ekip ile gerekli yeterlilikleri ve standartları sağlayan kapsamlı bir tesis ve etkili ürünler ortaya çıkarmak olduğuna inanmaktadır.

Hair Pharma’nın kuruluş ilkesi Türkiye’de saç sorunlarının çözümü için doğal dokunuşlardır. Firma, saç sorunu yaşayan herkesi kulaktan dolma bilgiler ve bilimsellikten uzak ürünlerden uzaklaştırarak bilimsel çalışmalar neticesinde ortaya çıkmış ve etkinliğini kanıtlamış ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Hair Pharma’nın ürünleri üzerinde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında uzman doktor ve kimyagerler çalışmakta ve bu çalışmalar neticesinde ortaya çıkan etkili ürünler insanlarla buluşmaktadır. Saç sorunu yaşayan herkese en doğru ve bilimsel seçeneği sunarak bu problemin üstesinden gelmeye yardımcı olmaktadır. Hair Pharma Grubu gerek klinik tarafta olsun gerek Ar-Ge tarafında olsun alanında profesyonel ekiple çalışmaktadır.

Kurum olarak üretimlerini yurt içerisinde donanımlı laboratuvarlarında gerçekleştiren Hair Pharma tüm üretim belgelerine sahiptir. Bununla beraber ürünlerinde kullanılan etken tüm hammaddeler Avrupa’dan ithal olmaktadır. Yıllardır bu düzen ve prensip ile aralıksız süren çalışmalar insanlara yine aynı güven ve kaliteyi vermek içindir. Saç sorunlarına dair her türlü ince detaya hâkim olan uzman ekibi sayesinde ürün gamı da sürekli olarak artmaktadır. Klinik çalışmaları bitmiş olan ürünler ise satış noktalarında kendisine yer bulmaktadır.

Firma kısa vadede saç dökülmesi konusunda çalışmaların yürütüldüğü ülkenin en büyük laboratuvarlarından bir tanesine sahiptir. Başarısının ardındaki sır bu laboratuvarlarda uzmanlar tarafından gerçekleştirilen etkili çalışmalardır. Kurum orta vadede ise dünya genelinde saç problemlerine dair bilimsel çalışmalarla katkı sağlamayı hedeflemektedir. Saç sorunlarına dair sadece kendi yaptığı bilimsel çalışmalarla değil, yurt içi ve yurt dışında gelişen tüm bilimsel gelişmeleri, yayın ve çalışmaları takip ederek kendisini bu konuda güncel ve dinamik tutmaktadır. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun