Hawaiian Tropic Güneş Kremleri

1969 yılında kurulan Hawaiian Tropic, 1969’dan bu yana dünyanın en çok satan güneş kremi markalarından bir tanesidir. Kaliteli ürün içerikleri ve eğlenceli ambalajları ile sevilerek kullanılan markalardan biri olan Hawaiian, dört farklı şekilde ürün gamını geliştirmekte ve yenilemektedir.
Hawaiian Tropic Ürünleri
Spor yapanlar için özel olarak geliştirilen güneş bakım ürünleri bulunmaktadır. Antrenman, yürüyüş, spor yaparken kullanabileceğiniz yüksek koruma sağlayan güneş ürünleri yüksek koruma sağlayarak güneşe karşı ekstra koruma sağlar.
Genel güneş koruyucular, yüz, vücut ve dudak koruması için hazırlanmış ürün çeşitleri serinin içinde yer almaktadır. SPF50 faktöre kadar yüksek koruma sağlayacak ürünler bulunmaktadır. Güneşin UV ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlayan ürünler ile güneşin keyfini yazın istediğiniz şekilde çıkartabilirsiniz.
Hawaiian bronzlaştırıcı ürünler, her kadının hayali bronz ten için hazırlanmış ürünlerdir. Bronzlaşma süresini kısaltmaya yardımcı olur. Kaliteli ürün içerikleri ile bronzlaşmanızı sağlarken cildinizi nemlendirir ve koruma sağlar. Sprey formu ile hazırlanan ürünler kullanım kolaylığı sunmaktadır.
Güneş sonrası ürünler, güneşin etkisi ile nemini kaybeden ve gerginleşen cilt için hazırlanan güneş sonrası ürünleri ile cildinizi nemlendirerek sakinleşmesini sağlayabilirsiniz.

Hawaiian Tropic
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun