Kozmela.com

HEAD & SHOULDERS

Head & Shoulders markasında 26 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Head & Shoulders

Dünyaca ünlü şampuan markası olan Head and Shoulders Amerikan şirketi Procter & Gamble’a aittir. Merkezi Cincinnati, Ohio’da bulunmaktadır. Çok uluslu bu şirket özellikle kimyevi tüketici ürünleri ile bilinmektedir.

Temizlik ürünleri ile birlikte kişisel bakım ve hijyen ürünleri konusunda da uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirketin en ünlü markalarından bir tanesi olan Head and Shoulders ürünleri tüm dünya ile birlikte yıllardır ülkemizde de büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır. Özellikle kepeği hedef alan şampuan çeşitleri ile kepek sorunu yaşayanlara çözüm sunmayı amaçlamaktadır.  

Head & Shoulders Kepeğe Karşı Etkili Şampuan

En sık yaşanan saç sorunlarından bir tanesi kepeklenmedir. Kepeklenme özellikle yağlı saç derisinde ve yağlı saçta kendisini gösteren bir saç problemidir. Head and Shoulders kepeğe karşı etkili şampuan çeşitleri öncelikle saç derisi için iyi bir nemlendirici özelliği taşımaktadır. Gelişmiş derma & pure formülü ile kepeğe bağlı saç ve saçlı deride çıkabilecek sorunların önüne geçmeye yardımcı olur. Saç ve saç diplerindeki kuruluğu gidermeye katkı sağlar. 

Head and Shoulders kepeğe karşı etkili şampuan çeşitleri dermatolojik olarak test edildiklerinden tüketiciler gönül rahatlığı ile kullanabilmektedirler. Cildin pH dengesi ile uyumludur ve hassas saç ve saç derisine zarar vermeden etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Özel formülü sayesinde Head and Shoulders kepekleri gözle görülür derecede azaltmaya katkı sağlar. 

Head and Shoulders kepeğe karşı etkili şampuan çeşitleri renklendirici, parafin ve fosfat gibi katkı maddeleri içermemektedir. Ayrıca şişesi %25’i geri dönüştürülmüş plastiktendir. Saçları sadece kepeklerden temizlemeye yardımcı olmaz ayı zamanda ışıl ışıl ve canlı bir görünüm sağlamaya da olanak verir.   

Her saç tipi ve saç sorunu farklı olduğundan Head & Shoulder markasının da her saça uygun bir şampuan çeşidi bulunuyor. Genellikle yağlı ve kepekli saçlar için üretilmiş şampuanları ile ön plana çıksa da markanın zayıf, yıpranmış ve dökülmeye meyilli saçlar için de şampuan çeşitleri bulunuyor. Saç derisinin nemlenmesi, saçlara sağlıklı bir görünüm kazandırması için farklı Head and Shoulders şampuan çeşitlerini deneyebilirsiniz. Üstelik erkek tipi ve kadın tipi saç sorunlarına yönelik şampuan çeşitleri de bulunuyor. 

Uzun müddet işlem görmüş ve yıpranmış saçların yeniden kendine gelmesi ve canlı bir görünüm kazanması için Head and Shoulders şampuanlarını tercih edebilirsiniz. Saçların çok kısa bir sürede toparlanmasına ve eski enerjisine kavuşmasına olanak sağlayan şampuan çeşitleri düzenli kullanımda yüz güldüren sonuçlar vermektedir. Saçlarda yumuşaklık sağlarken hacim kazanmasına da yine bu şampuan çeşitleri yardımcı olmaktadır.

Saç sorunlarından bir tanesi de saç kayıplarıdır. Pek çok nedenden ötürü saç telleri cansızlaşır ve saç kayıpları yaşanır. Çevresel faktörlerden genetik sebeplere kadar pek çok etken saç kayıplarında önemli rol oynamaktadır. Head and Shoulder saç kayıplarına özel geliştirilmiş şampuan çeşitleri saçlarda etkili bir temizlik sağlarken saçların güçlenmesine de destek vermektedir. Parlak, dolgun ve güçlü saçlar sağlamaya yardımcı olur.    

Head Shoulders Supreme

Head and Shoulders Supreme serisi içerisinde pek çok saç problemine yönelik şampuan çeşidi bulunuyor. Head and Shoulders Supreme argan yağlı şampuan kadın saç tipine uygun olarak üretilmiştir. Kepek sorununu ortadan kaldırmayı hedefleyen şampuan uzun süre dolgun ve ışıldayan bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Head & Shoulders Supreme Arındırıcı Şampuan saçlara nazikçe etki eder ve kepek sorununu en aza indirmeye, saçlara canlılık ve nem kazandırmaya yardımcı olur. Argan yağı içeriği sayesinde ise saçların nem ihtiyacını karşılamaya ve canlanmasına katkı sağlar. Renklendirici ya da parafin gibi katkı maddesi içermeyen şampuan dolgun saç görünümü elde etmek isteyenler için idealdir. 

Head and Shoulders Supreme serisi içerisinde hem erkek hem de kadın saç tipine ve sorununa yönelik şampuan, saç bakım kremi yer almaktadır. Hedefe yönelik doğru şampuan ve saç bakım kremi seçildiğinde markanın ürünleri en kısa sürede saçlarda etkisini göstermektedir. Düzenli kullanımda saçların her daim bakımlı ve canlı kalmasına destek olmaktadır.

Head & Shoulders Şampuan fiyat

Head and Shoulders şampuan ve saç kremi ihtiyaca göre farklı boyutlarda tüketicilere sunulmaktadır. Hem erkek hem kadın saç tipine uygun olarak üretilen ürünler ayrıca uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Yoğun içeriği ile saçlarda etkisini en kısa sürede gösteren saç bakım ürünleri hemen herkesin rahat bir şekilde sahip olabileceği düzeylerdeki fiyatları ile ayrıca tercih sebebi oluyor. 

Etkisi düşünüldüğünde fiyatlarının gayet makul olduğu görülebilmektedir. Yılların köklü markası Head and Shoulders şampuan ve saç bakım kremlerini sitemiz üzerinden yakından inceleyebilirsiniz ve aynı gün kargo imkânı ile anında sipariş verebilirsiniz.  

Head & Shoulders
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun