Kozmela.com

Headu

Franco Lisciani ve Gian Maurizio Basciano tarafından kurulmuş olan Headu, yenilikçi bir öğretim yöntemi kullanarak çocukların gelişim sürecine yardımcı olacak ürünler tasarlamaktadır. Çocukların temel becerileri öğrenmesine yardımcı olan oyuncak ve diğer ürünler dünya genelinde büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Headu markası tasarladığı ürünlerle çocukların eğlenirken gelişimine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Markanın araştırma merkezinde prestijli eğitimciler ve çocuk gelişim uzmanları yer almaktadır. Marka, tasarının ve üretimin her aşamasında bu uzman ekiple birlikte hareket etmektedir. 

Headu Türkiye

Headu LPH adı verilen yenilikçi bir yöntem ile çalışmalarını yürütmektedir. Bu yöntem çocukları oynamaya, eğlenmeye, öğrenmeye ve zekalarını geliştirmeye teşvik etmektedir. Yenilikçi öğrenme kaynaklarını en iyi şekilde geliştiren marka bu anlamda ebeveynlerin tercihi konumuna gelmiştir. Çocukların özellikle aktivitelerinden zevk almalarını ve aynı zamanda sürekli öğrenmelerini amaçlayan marka buna uygun öğretici araçlar seçmektedir.

Markanın ürettiği oyun ve oyuncaklar eğlenceli, ilgi çekici ve aynı zamanda dayanıklı mamulden imal edilmektedir. Çocuklar dokunarak öğrenmeyi sevmektedirler. Özellikle dünyayı ve çevresini yeni tanıyan çocukların dokunmaya karşı ayrı bir hevesleri söz konusudur. Üretilen oyun ve oyuncakların malzemeleri çocukların bu merak duygusu göz önüne alınarak geliştirilmektedir. Malzemeler arasında kumaş, karton, ahşap gibi hammaddeler vardır ve bunlar yüksek kalitededir. 

Headu çocukların eğlenirken öğrenmelerine olanak sağlamaktadır. Bunu yaparken de ürünlerinin özgün, şık ve dikkat çekici tasarımlara sahip olmasını istemektedir. Bu sebeple ortaya çıkan ürünler belirli bir tarzda, renkli ve dikkat çekici illüstrasyonlara sahiptir. Dünyanın pek çok yerinden tasarımcı ve yazarların desteği ile hazırlanan, üretilen oyun ve oyuncaklar İtalya’da yapılmaktadır.  

Marka geleneksel öğretici oyunlara ek dijital oyunlarla da çocuk gelişimini desteklemektedir. Oyun deneyimini beceriyle destekleyen dijital uygulamalar yine markanın çatısı altında geliştirilen ürünlerdendir. Markanın yapboz çeşitleri çocukların eksikleri tamamlarken aynı zamanda hayvanları, renkleri, harfleri tanımalarına olanak sağlar. Headu farklı yaş grupları için farklı tasarıma sahip özgün oyunlar sunmaktadır. Bu anlamda ebeveynler çocukları hangi yaş aralığında ise ona uygun oyuncak ve oyunları tercih etmektedirler.

Headu Puzzle

0-1, 1-5, 5+ yaş aralığında çocuklar için farklı beceriler geliştiren oyunlar söz konusudur. Şehir ve çiftlik puzzle yani yapbozu özellikle hem şehir hayatında hem de çiftlik hayatında olan canlılar ve nesneleri tanımaya yönelik oldukça kullanışlıdır. Şehir hayatında karşımıza çıkan pek çok nesneyi çocukların daha iyi tanımasına yardımcı olmaktadır. Farklı renk ve tasarımlarda olan parçalar özellikle meraklı çocukların ilgisini çekecektir. Çocukların bilişsel gelişimini destekleyen bu ürünler kaliteli malzemeden yapıldığı için uzun süre kullanılabilmektedir.

Çocuklar eğlenirken farkında olmadan çok fazla şey öğrenmeye başlarlar. Headu oyunları güzel zaman geçirirken bu oyun zamanını öğrenme adına avantaja çevirmektedir. Headu oyun ve oyuncak çeşitlerini inceleyerek çocuğunuza en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Headu ürünlerini sitemizde inceleyebilir ve uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun