Kozmela.com

HERBATİNT

Herbatint markasında 51 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Organik Vegan
Herbatint 1N Noir Siyah Saç Boyası Herbatint 1N Noir Siyah Saç Boyası 439,00 TL 307,30 TL %30
İNDİRİM
Sepete Ekle

Herbatint Saç Boyası ve Şampuan Çeşitleri

Michel Albergo tarafından 1960 yılında kurulan Herbatint, amonyak olmaksızın formüle edilen kalıcı saç boyalarında uzmanlığını göstermektedir. Şu anda hala Roma’da üretilen bitkisel ekstreler üzerinde uzmanlaşmıştır. Markanın kurucusu Albergo’nun amacı bitkisel özlere dayanan bir saç bakımı sağlamaktı. Şu anda ise kendisi bu alanda öncü olarak kabul edilmektedir. Daha az kimyasal içeren bitkisel özlerle güçlendirilmiş saç bakım ürünleri saç yapısını bozmayan formüle sahiptir. Şu anda 38 ülkede ürünleri satılmaya devam eden Herbatint, 40 yılı aşkın bir süredir pazar lideri konumundadır. Markanın saç boyaları ülkemiz kadınları tarafından da beğeni ile kullanılmaktadır.

Herbatint Saç Boyası 

Özellikle saç bakımı kadınlar için son derece önemlidir. Saç bakımı sağlandığında sadece hoş, alımlı bir görünüm ortaya çıkmaz aynı zamanda kişinin özgüveni de tazelenmiş olur. Saç boyaları kişinin görünümünde yapabileceği değişikliklerin başında geliyor. Günümüzde pek çok saç boya markası bulunuyor. Herbatint ise kalitesi ile en çok tercih edilen markaların başında geliyor. Saç boyası çeşitleri sadece saçlara renk vermeye değil aynı zamanda bakım yapmayı sağlar. Saç boyası kişinin görünümünü doğrudan etkilediğinden ötürü seçimde çok dikkatli olmak gerekiyor.

Herbatint saç boyası çeşitleri geniş bir renk skalasına sahiptir. Bu sebeple hemen her kadının zevkine uygun bir ton bulmak mümkündür. Doğal içeriklerle zenginleştirildiğinden saçların doğal yapısını bozmadan renk sağlamayı olanaklı hale getirir. Günün trend renkleri başta olmak üzere diğer tüm klasik renkleri Herbatint saç boya çeşitleri içerisinde bulmak mümkündür.

Herbatint Renkleri

Herbatint saç boya çeşitleri içerisinde her zevke uygun bir renk bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse saçlara açık tonlarda bir renk uygulanmak isteniyorsa Herbatint 7N saç boya seçeneklerinden bir tanesi seçilebilir. Açık tonlarda olduğu gibi koyu tonlarda da geniş bir renk seçeneği bulunuyor. Eğer koyu bir ton arzu ediliyorsa Herbatint 6N saç boya çeşitleri tercih edilebilir. 6N seçenekleri içerisinde orta düzeyde renk sağlamak isteyenler için pek çok seçenek bulunuyor. Açık tenli kullanıcıların rağbet gösterdiği saç boyalarından bir tanesi koyu kumral boya seçenekleridir.

Ara tonlardaki saç boya çeşitleri de sıklıkla tercih ediliyor. Herbatint 5N seçenekleri içerisinde kızıl tonlarda pek çok seçenek görülebilir. Sarı, kestane gibi popüler renkler de yine Herbatint markasının seçenekleri arasında bulunuyor. Son yıllarda daha sıra dışı renk seçenekleri tercih ediliyor. Örnek vermek gerekirse mor saç boyası oldukça popüler bir hale gelmiş durumda ve genç yaşlı fark etmeksizin uygulanabiliyor.

Daha ağır ve gösterişli bir saç görünümü için ise bakır sarı tonlar tercih ediliyor. Altın, platin sarısı saç boyaları hiçbir zaman popülerliğini yitirmeyen renklerdir ve kadınlar arasında oldukça sık tercih edilmektedir. Saç boyası tercihinde bulunurken arzu edilen renk tonunun yakalanmasına dikkat edilmelidir. Herbatint markasının zaten ton konusunda geniş bir kataloğu söz konusudur.

Kısacası markanın saçlarında yenilik yapmak, görünümünü değiştirmek isteyen herkes için bir ürünü bulunuyor. Herbatint saç boyası fiyatları ise hem renk hem de içeriğe göre farklılık gösterebiliyor. Ancak her bütçeye uygun saç boya çeşidi bulunmaktadır. Herbatint saç boyası kullananlar boyanın kalıcılığı ve kalitesini gördükten sonra fiyatlarının bu kalite üzerinden makul olduğunu anlıyorlar.

Herbatint saç boya çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz saç boyasını anında sipariş verebilirsiniz.

 

Herbatint
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun