Kozmela.com

HİDROFUGAL

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Hidrofugal

1882 yılında kurulan Beiersdorf AG firmasının markalarından bir tanesi olan Hidrofugal roll-on ve deodorant çeşitleri ile dünya genelinde bilinmektedir. Hem ter hem de vücut kokusuna karşı ürünler geliştiren markanın sahibi olan firma cilt bakım krem ve kozmetik ürünler de üretmektedir. Merkezi Almanya olan firmanın roll-on çeşitleri ülkemizde de insanlar tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Gün içerisindeki yoğunluk nedeni ile farkında olmadan ter nedeni ile ortaya çıkan kötü koku hijyenle birlikte sosyal bir problem olarak kendisini göstermektedir. Markanın sunduğu roll-on deodorant ürünler insanların günlük kişisel bakımına katkıda bulunurken taze, enerjik ve hoş kokulu bir cilt ortaya çıkmasına imkân sağlıyor.

Terlemek her ne kadar fizyolojik olarak sağlıklı bir durum olsa da kişinin hijyenini ve dolayısıyla sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. İster yaz olsun ister kış insan farkında olmadan terleyebilir ve kötü koku ortamı sarabilir. Günlük rutin temizlikler yapılsa da çoğu zaman sadece bu temizlik rutinleri yetmeyebiliyor. Duş ve banyonun yanı sıra cilt bakım ürünleri de kullanmak gerekebiliyor. Duş sonrası kullanılacak ürünler ile gün boyu terlemenin önüne geçerek kötü koku oluşumuna meydan vermemek mümkündür. Ancak kullanılacak ürün cildin nefes almasını, doğal terleme fonksiyonlarını engellememelidir. Hidrofugal Erkek Maksimum Koruma Roll-on içeriğinde üçlü aktif kompleks bulundurmaktadır. Bu aktifler koltukaltı ıslaklığına karşı maksimumda koruma sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Hidrofugal Roll-On

Markanın roll-on çeşitleri cildin nefes almasını engellemeden kötü koku oluşumunun engellenmesine katkıda bulunur. Ayrıca özel formülü sayesinde gün boyunca etkisini sürdürür, hoş kokusu cildi gün boyunca sarar. İster sabah ister akşam kötü koku oluşumunu engellemek istenen her anda Hidrofugal roll-on deodorant kullanılabilir. Hoş vücut kokusunu gün boyunca stabil tutan deodorant ciltte enerjik, taze bir his bırakır. Yoğun içeriği sayesinde gün boyu endişelenmeden, telaşlanmadan kişi işlerine odaklanabilir. Saatler süren etkisini ciltte her an hissetmek mümkündür.

Erkeklerin favorisi olan Hidrofugal Erkek Maksimum Koruma Roll-on hem ter kokusunu ortadan kaldırmakta hem de gün boyunca çevreye ve cilde hoş bir koku bırakmaktadır. Hidrofugal roll-on deodorant çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun