Kozmela.com

Hugo Boss Parfüm Çeşitleri

1924 yılında modacı Hugo Boss tarafından kurulmuş olan marka Almanya merkezlidir. Günümüzde marka dünyanın dört bir yanında ürünleri ile insanlara ulaşmaktadır. Hugo Boss bugün kozmetik anlamında geniş ürün çeşitleri ile kadın ve erkeklerin bu alandaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Markanın parfüm çeşitleri hem erkek hem de kadınlara hitap etmektedir. 

Hugo Boss, kadın, erkek ve çocuklara yönelik ürünleri ile tüm dünya tarafından tanınan bir markadır. Kendi alanında yenilikçi ve kullanışlı ürünleri ile bilinen marka ülkemizde de yıllardır tercih ediliyor. Hugo Boss her ne kadar ilk etapta giyim üzerine yola çıkmış olsa da zamanla giyimdeki iddiasını ve kalitesini diğer ürünlere de yansıtmıştır. 

Marka 2018 yılı itibarı ile dünya genelinde binden fazla mağazaya ulaşmıştır. Markanın parfüm çeşitleri ilk olarak 1988 senesinde insanlara sunulmuş ve büyük bir beğeni ile karşılaşmıştır. Ardından parfüm çeşitlerini artıran ve bu konuda geniş bir seçenek sunan firma her zevke hitap eden ürünler ortaya çıkarmıştır.

Hugo Boss Parfüm

Marka her yaştan erkek ve kadına hitap edecek özel parfüm çeşitleri sunmaktadır. Bu sebeple Hugo Boss marka parfüm tercih edenleri geniş bir ürün yelpazesi beklemektedir. Farklı esans ve notalarla kişilerin kendi karakterlerini en iyi şekilde yansıtabileceği kokular marka çatısı altında kullanıcılara sunulmaktadır. 

Hugo Boss markasının pek çok erkek parfüm çeşidi bulunuyor. Kalıcı formülü ile gün boyu etkisi koruyan parfümler farklı zevklere hitap edebiliyor. Hugo Boss Bottled markanın en sevilen erkek parfümlerinden bir tanesidir. 100 ml olan parfüm kalıcı kokusu ve uzun süre kullanım sağlayan şişesi ile erkeklerin favorisidir. Parfümün yıllardır eskimeyen klas kokusu onu bu alanda farklı kılmaktadır. Çünkü parfümün etkisi zaman ya da mekân fark etmeksizin her daim kullanılabilmektedir. 

Greyfurt ve raven notaları ile harmanlanmış Hugo Boss Red siyah ve kırmızının uyumunu en iyi şekilde taşımaktadır. Erkeksi bir koku arayanların favorisi olan bu parfüm estetik tasarımlı şişesi ile dikkatleri çekmektedir. Bir diğer erkek parfümü olan Hugo Boss Soul özellikle baharatlı, oryantal kokusu ile egzotik bir deneyim sunmaktadır. Erkeksi, ağır bir etki bırakan parfüm erkek kullanıcılar arasında favorilerden bir tanesidir. 

Hugo Boss The Scent erkek parfümü ise %15’den fazla yağ konsantrasyonuna sahiptir. Parfüm içeriğinde maninka, lavanta ve zencefilin kusursuz uyumunu taşımaktadır. Bu notalar gün boyunca tende büyüleyici bir etki bırakmaktadır. Hugo Boss Hugo Man Edt erkeksi kokuları tercih edenler için idealdir. Bu parfüm özellikle şeffaf şişesi ve gümüş renk kapağı ile şık bir tasarıma sahiptir. Sandaldan sedir ağacına, menekşeden greyfurta farklı nota ve esansların karışımından elde edilmiş parfüm bu büyüleyici etkisi ile öne çıkmaktadır.  

Hugo Boss Erkek Parfüm

Hugo Boss erkek parfümü fiyatları ise birbirinden farklı olabilmektedir. Fiyatları birbirinden ayıran unsurlar ise parfümün içeriği ve boyutu ile ilgilidir. Kalitesi ile uzun süre kullanıma uygun parfümler her zevke hitap etmektedir. Farklı ebat ve esanslarla üretilen parfümler farklı fiyat aralıkları ile her kesime hitap edebilmektedir. 

Kullanıcılar genellikle karşılaştırma yaparak markanın kendilerine en uygun parfümü rahat bir şekilde bulabilmektedir. Ebat olarak daha ufak olan parfümlerin fiyatları nispeten daha uygun olabilmektedir. Ancak ebadı daha büyük olan parfümler fiyatı biraz daha artsa da uzun süre kullanım imkânı sağladığından daha avantajlı olabilirler. 

Parfümlerin üzerinde sıklıkla gördüğümüz EDP ve EDT gibi ibareler parfümün hem esans oranını hem de kalıcılığını ifade etmektedir. Bu ibareler de fiyat üzerinde önemli rol oynamaktadır. EDT olarak belirtilen parfümler daha yoğun esansa sahiptir. Bu sebeple fiyatta buna göre değişebilmektedir. Bu parfümlerin aromaları da birbirinden farklı olduğu için aromasına göre de fiyatlarda bir değişim söz konusu olabilmektedir.

Hugo Boss markalı parfümler farklı aromalara sahiptirler. Herkesin parfümden beklentisi farklı olabilir. Bu anlamda kişi zevkine uygun aromayı içeren parfümü seçebilir. Hugo Boss markasının geniş bir parfüm çeşidi bulunduğundan herkes kendi zevkine uygun olana yönelmektedir. Seçilen kokuların kullanım alanı da son derece önemli olacaktır.

Eğer kişi resmi bir davet, toplantı ya da özel bir gün için koku arıyor ise esansı daha yoğun ağır kokuları tercih edebilir. Günlük kullanım için eğer bir parfüm tercih edilecek ise esintili ve yoğunluğu daha az olan parfümler seçilebilir. 
Mevsimsel olarak da koku seçmek mümkündür. Örnek vermek gerekirse kış aylarında ağır, sert kokular seçilebilir. Sıcak bahar ve yaz aylarında ise hafif kokular tercih edilebilir. Yani parfümün kullanım yeri, amacı ve mevsim de parfüm tercihi üzerinde önemlidir.

Hugo Boss erkek parfüm yorumları nasıl diye baktığınızda zaten parfümün kullanım yeri ve amacına göre nasıl tercih edildiğini de anlamak kolay olacaktır. 

Parfüm tercihinde kokunun yoğunluğu ve karşı tarafa bıraktığı etki önemli olmaktadır. Bu anlamda parfüm tercihinde çok kapsamlı düşünmek yerinde olacaktır. Tüm bu etkenler göz önüne alındığında kişinin kendisine uygun Hugo Boss parfüm tercihi çok daha kolay olacaktır. 
Parfüm tercihi yapıldıktan sonra ise parfümleri daha nasıl etkili kullanabileceğine dair kullanıcılar araştırma yapabiliyorlar.

Pek çok kişi daha yoğun sıktığında daha etkili ve fark edilir olacağını düşünmektedir. Ancak bu tam olarak doğru değildir.  Çünkü içeriği çok güçlü parfümleri yoğun şekilde uygulamak etraftakileri son derece rahatsız edebilmektedir. Hatta kişinin kendisini bile rahatsız edebilmektedir. Hugo Boss markasının kaliteli ve düzeyli konsantrasyonu ile az bir uygulama ile etkili bir sonuç ortaya çıkarabilmektedir. Bununla beraber parfümü dengeli bir şekilde kullanmak şişe ömrünü de uzatmaktadır. 

Birbirinden kaliteli Hugo Boss parfümlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz parfümü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Hugo Boss
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun