Kozmela.com

THE HUMBLE CO.

The Humble Co. markasında 74 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Humble Brush

2013 yılında kurulan The Humble Co. dünya çapında büyüyor. Merkezi İsveç olan marka, ağız bakım ürünlerinde tasarımı, işlevselliği ve sosyal sorumluluk projesiyle fark yaratıyor. 
 
İskandinav tasarımı sadeliği ve verimliliği ile tercih edilen Humble diş fırçasının sapı, doğada %100 çözünen bambudan üretilmiştir.  Fırça kıllarının kalınlığına göre Yumuşak (Yetişkin), Orta (Yetişkin) ve Ultra-yumuşak (Çocuk) seçenekleri bulunmaktadır. Fırça kılları BPA(Bisfenol-A) içermemektedir. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Crueltyfree ve vegan sertifikalarına sahiptir. Doğada çözünür, tamamen bitkilerden üretilmiş ambalaja sahiptir. Ambalajı %100 geri dönüştürülmüş malzemeden elde edilmiştir. Tüm ürünler diş hekimlerinin rehberliği ve gözetimi altında tasarlanmıştır. Ekolojik Humble Brush ürünlerinin diğer plastik fırçalara göre hiçbir dezavantajı bulunmamaktadır. 
 
Bir Humble Brush alın, bir gülümseme verin!
 
Humble Brush aynı zamanda satın alınan her bir ürün için ihtiyaç sahiplerine eşdeğer bir bağış gerçekleştirmektedir. Bağışlar, 'Humble Smile Vakfı' tarafından yürütülmektedir. Humble Brush diş fırçaları, Almanya'da 2016 yılı 'En İyi Sağlık Ürünü' ödülünü almıştır. Siz de markanın ürünlerini satın alarak sosyal sorumluluk projesinin bir parçası olabilirsiniz.
 
Humble Brush markasının diş macunlarına, diş fırçalarına, diş fırçası saklama kabına, diş fırçası standına, diş ipine ve birçok ağız bakım ürününe, kampanyalı fiyatlarla Kozmela.com'dan ulaşabilir, günlük ağız bakım rutininizi oluşturabilirsiniz.

The Humble Co.
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun