Kozmela.com

ICE DROPS

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Ice Drops

1990 senesinde kurulan OraLabs, Inc. dünya genelinde kişisel bakım ürünlerini üretmekte ve dağıtmakta olan bir firmadır. Nefes bakımı, dudak balsamı, güneş bakımı, el dezenfektanı gibi ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır. Üretim tesisi Colorado’dadır ve 115 bin metrekarelik bir alandadır. Tesis, FDA tarafından tescilli, denetlenmiş bir OTC (reçetesiz ürün)  üretici ve dağıtıcısıdır. 

Ice Drops Nefes Tazeleyici Sprey

Ağız bakımı kişisel bakım rutini içerisinde en önemli olanlardan bir tanesidir. Ağız bakımı denildiği zaman akla pek çok işlem gelir. Diş fırçalamadan ağız bakım suyuna, diş ipinden dil fırçasına kadar pek çok ürün sayılabilir. Ağız hijyeni yeteri kadar sağlanmaz ise diş çürüklerinin yanı sıra sosyal açıdan büyük bir problem olan ağzın kötü kokması gibi durumlarla da karşılaşmak söz konusu olur.

Ağız kokusu pek çok nedene bağlı ortaya çıkar. Ağız bakımı demek sadece dişleri fırçalamakla yetmemektedir. Ağız içerisini sürekli hijyenik tutmak için farklı ürünlerden destek almak gerekir. Bunlardan bir tanesi de nefes tazeleyici spreydir. Ice Drops nefes tazeleyici sprey çeşitleri nane özü içeriği ile ağızda oluşan kokuyu gidermeye yardımcı olur. Ayrıca plak oluşumunun engellenmesine de katkıda bulunur. Nane yağının etkisi tüm gün etkisini göstermeye devam eder. Ferah bir nefes sağlar.

Mentolün rahatlatıcı etkisini gün içerisinde her an hissetmek mümkündür. Ağızdaki kokuyu ortadan kaldırdığı gibi gün içerisinde tekrarlanacak uygulamalar ile ağızda oluşabilecek potansiyel koku oluşumuna karşı da önlem alınmış olacaktır. Sprey şeklinde olduğu için kullanımı da oldukça pratik olan Ice Drops nefes tazeleyici genç yaşlı herkesin rahatlıkla gün içerisinde kullanabileceği bir tasarımla üretilmiştir.

Gün içerisinde yemeklerden sonra, ağız temizliğinden sonra ya da iş, ders aralarında, molalarda arzu edilen her an uygulanabilir ve nefes tazelenebilir. Sprey kısmını ağız hizasına 5 cm yaklaştırmak ve 1 ya da duruma göre 2 defa sıkmak mümkündür. Ağız ferahlığı ve kötü koku oluşumunu engellemek için günde belirli aralıklarla uygulamak mümkündür. Ufak boyutlarda olduğu için cep ya da çantalarda rahat bir şekilde taşınabilen bu sprey ile günün her saati ferah bir nefese kavuşmanız mümkündür.

Ice Drops nefes tazeleyici ürünleri Kozmela’da yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında siparişi verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun