Kozmela.com

ICE THERAPY

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Ice Therapy Tüy Dökücü

Dermokozmetik sektöründe 20 yılı aşkın süredir bulunan kurucularının deneyimleri ile Fabrika Sağlık Ltd. Şti. eşdeğer ilaç ve gıda takviyesi konusunda insan odaklı çalışmaları yürüten bir firmadır. Firma sağlık sektörü ve dolayısıyla Türkiye’ye yatırımlarını sürdüren firma ilaç ve ilaç dışı eczane pazarına yeni ürünler kazandırma hedefindedir. Saygın bir kuruluş olarak daha ekonomik, kaliteli ve inovatif bazlı ürünleri ile sektördeki atılımlarına devam etmektedir. Birbirinden farklı ürünler sunan firma özellikle Ice Theraphy Tüy Dökücü ürünü ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Ice Theraphy Tüy Dökücü

Vücutta istenmeyen tüy ve kılların cilde herhangi bir şekilde zarar vermeyerek alınmasını sağlayan özel bir ürün olan ice theraphy tüy dökücü tamamen doğal içeriklerle formüle edilmektedir. Cilde herhangi bir zarar vermediğinden ötürü özel bölgelerde kullanıma da uygundur. Bu sebeple dermokozmetik ürünleri içerisinde öne çıkan ürünlerden bir tanesidir.

Pek çok tüy dökücü ürün tüyleri temizlemekte zorluk çıkarır. Öyle ki bazı ürünler sert kıl hücrelerinde zorlanır ve istenen performansı sağlayamaz. Ice Theraphy tüy dökücü vücudun neresinde olursa olsun istenmeyen tüyleri etkili bir şekilde kolayca temizler.

Tüyleri temizleme adına ağda, jilet gibi ürünler o bölgedeki tüylerin hızlı bir şekilde çıkmasına neden olabilir. Ancak ice theraphy içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde temizlenen bölgede yeni tüy oluşumunu normale göre çok daha fazla geciktirir. Düzenli kullanımla beraber tüyleri küçültür ve çıkmaması adına katkı sağlar. Ürün, koltuk altı ve özel bölgelerde meydana gelen kararmaların da önüne geçmeye yardımcıdır. Buz etkisi sayesinde bu bölgelerde kararma oluşumlarının önüne geçmeye yardımcı olur.

İnsan cildi çok hassas olmakla beraber en ufak bir reaksiyonda dahi tepki verebilmektedir. Bu tüy dökücü ise hem jilet ya da ağda gibi acı vermez hem de ciltte olumsuz bir reaksiyon yaratmaz. Pek çok kişinin cildi jilet ve ağda sonrası cildinde reaksiyon oluştuğu görülebilir. Cilde herhangi bir zarar vermeyen ice theraphy bu anlamda oldukça kullanışlıdır.

Bazı ürünler sadece yumuşak tüyleri söküp alırken ice theraphy en sert kılları dahi etkili bir şekilde 5 dakika içerisinde kökünden temizler. Ice Theraphy’nin bir diğer önemli özelliği hem erkek hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılıyor oluşudur. Özellikle erkeklerdeki tüy hücreleri daha sert olduğundan ötürü pek çok ürün yeteri kadar etki sağlamaz. Ancak ice theraphy içeriğindeki özel bileşenleri sayesinde en sert kılları bile rahat bir şekilde temizlemeye olanak sağlar.

Ice Theraphy Kullanımı

Etkili içeriğinin yanı sıra ice theraphy kullanımı da oldukça pratiktir. Öncelikle tüylerin dökülmesi istenen bölgeye ürün bolca sürülür. 5 dakika kadar bekledikten sonra spatula ile küçük bir bölge sıyrılır. Eğer tüylerin döküldüğü görülüyorsa diğer tüm bölge de aynı şekilde alınabilir. Eğer 5 dakikalık süre sonunda istenen etki alınamamışsa 4-5 dakika kadar daha beklenmelidir.

Temizleme işleminden sonra ise bol ılık su ile temizlenmelidir. İkinci 5 dakikalık bekleme süresi kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Tüylerin tamamen ortadan kalkması ise kişiye bağlı olarak değişebilmektedir. Bazı kişilerde 3 bazı kişilerde 5-6 seansta bu gerçekleşebilmektedir.

Ice Theraphy tüy temizleme ürününü web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun