Kozmela.com

IGORA ROYAL

Igora Royal markasında 20 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Igora Royal

Igora Royal markasının saç boyası ve renk açıcı ürünlerini de üreten Henkel’in geçmişi 1876 yılına kadar uzanmaktadır. 140 yılı aşkın süredir insanların farklı ihtiyaçlarını karşılama adına etkili ve kaliteli ürünler sunan firma 53 bin çalışanı ile günümüzde hala aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Uluslararası arenada kendi alanında lider marka olan Henkel yapıştırıcı teknolojileri, güzellik bakım ve çamaşır ev bakım ürünleri ile geniş çaplı hizmet sunmaktadır.

Güzellik bakım, kozmetik ürünlerinde Schwarzkopf, Diadermine, Fa gibi tanınmış markaların ürünlerini üretmektedir. Yapıştırıcı teknolojilerinde ise yine Pritt, Loctite, Technomelt gibi dünya genelinde tanınmış markaların yapıştırıcı ürünlerini sunmaktadır. Çamaşır ve ev bakımında yıllardır Vernel, Pril, Persil gibi kadınların favorisi ürünleri üretmektedir. 

Igora Royal saç boya ve renk açıcılar saçlarda arzu edilen rengi sağlama adına etkili çözüm sunan ürünlerdir. Henkel markasının kalitesi ile üretilen bu boya ve açıcılar ile her kadın hayalindeki saç rengine kavuşabilmektedir. Gerçek ve kalıcı renk performansı için birbirinden farklı boya ve açıcı ürünler sunan marka yoğun içeriği ile dikkat çekmektedir. %100’e varan beyaz kapama özelliği sayesinde tüm saçta eşit ve kalıcı bir ton sağlamaya yardımcı oluyor.

Igora Royal Absolutes

Igora Royal Absolutes saç boya serisi en yıpranmış saçlarda bile kusursuz bir renk eşitleme ve canlandırma sağlamaktadır. Bu serideki renk ve tonlar özellikle 40 yaş üstü kadınların saçlarında arzu ettiği görünüme kavuşmasında son derece etkili oluyor. Renk pigmentleri mikro incelikte yoğunlaştırılmıştır. Bu sayede saçtaki ton eşitsizliklerini en iyi şekilde kapatır, tek bir beyaz tel dahi söz konusu olmaz.

Igora Royal Absolutes serisi içerisindeki ürünler yeni yaşlanma karşıtı biotin-S teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. Biotin, saç yapısındaki boşlukları doldurmaya yardımcı olur. Saça dolgunluk ve doygunluk kazandırmaya katkı sağlar. Saçın güçlenmesine, daha dayanıklı olmasına, hacim kazanmasına ve daha parlak bir hale gelmesine destek olur.

Igora Sarı Tonları

Markanın sarı tonları kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tek adımda açma ve renklendirme sağladığından oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. 5 tona kadar renk açabilme özelliğinde olan boyalar ile ışıltılı, canlı bir saç görünümüne kavuşmak mümkündür. Sarı tonlar doğal koyu ton üzerinde ya da boyalı saçlarda kontrast sağlamaya da yardımcı olur. Seri içerisindeki 10 numara boyalar 6 ya da daha açık saçlarda kullanıla uygundur. Serideki 12 numara renkler ise 4-5 tona varan bir açıcılık etkisi gösterebilmektedir.

Igora Royal saç boya ve açıcı ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun