Kozmela.com

İmubest

2006 senesinde tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan Koç İlaç, içerisinde yer aldığı sektörde kalıcı ve güvenilir bir firma olmak üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurucularının sağlık sektöründeki tecrübeleri, ekiplerindeki uzmanlar sektörde kısa sürede öne çıkmaları adına etkili olmuştur. Ayrıca firmanın inovasyona verdiği önem, yenilikçi politikaları ilerideki atılımlarının da şekillenmesine yardımcı olmaktadır.

Koç İlaç, 5 yabancı ve 15 yerli firmaya üretim hizmeti sağlamaktadır. Yurtdışında üretim hizmeti sağladığı ülkeler arasında Irak, Kosova, Azerbaycan ve Afganistan başta olmak üzere pek çok ihracat ilişkileri bulunmaktadır. Bu anlamda ülke ekonomisine ciddi bir katkı sağlamakta olan bir üretici firmadır. Kurulum aşamasında önce insan ilkesini benimsemiş ve bu ilkesinden taviz vermeden yoluna devam eden Koç İlaç günümüzün sektördeki öne çıkan firmalarından bir tanesidir.

Sadece Türkiye’de değil, dünya genelince enerjik ekibi ile yaptığı çalışmalarla kendisini geliştirmekte olan firma yerli ve milli bir kimlik ile dünya genelinde bir örnek olmak istemektedir. 2006 senesinden beri kendi pazarında hızla ilerleyen ilaç firmaları arasında yer almayı hedefleyen firma teknolojik gelişmelerden de en iyi şekilde faydalanmakta ve personel eğitimleri ile insana en iyi şekilde faydayı sağlamayı amaçlamaktadır.

Imubest Kapsül

Koç İlaç bünyesindeki markalardan bir tanesi olan takviye gıda markası Imubest, insan bünyesinin ihtiyaç duyduğu birtakım vitamin ve mineralleri desteklemek amacıyla pek çok farklı ürün geliştirmektedir. Ürünleri içerisinde kara mürver ekstresi, beta glukan, propolis ve sardunya kök ekstresi gibi pek çok gıda takviyesi yer almaktadır. Bu takviye gıdalar normal gıda yerine geçmemektedir. Ancak insan vücudunda eksik olan birtakım bileşenlerin desteklenmesine katkı sağlamaktadır. Bu anlamda takviye edici gıdalar sıklıkla kullanılabilmektedir. Imubest takviye gıda çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun