Kozmela.com

INGRİD MİLLET

Ingrid Millet markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Ingrid Millet Türkiye

1959 yılında Fransa Paris’ de ilk kliniği açılmıştır. Geliştirdikleri özel formüller ile hazırlanan ürünler 2009 yılında Türkiye’ye getirilmiştir. 2008 yılında Avrupa’ da Oscar ödülü kazanan marka, kaliteli ürünleri ile başarısını ispat etmiştir.
Ürün içeriklerinde bulunan havyar ile tanınan marka, ürünlerinde %42 oranında havyar bulunduran tek markadır. Cildiniz için hazırlanan pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. İhtiyacınız olan ürünü ürün serilerine veya cilt tipinize göre kolayca seçerek kullanabilirsiniz.
Ingrid Millet Perle De Caviar
Ingrid Millet ürünleri arasında en beğenilen ve merak uyandıran Perle De Caviar serisidir. Seri içerisinde pek çok ürün çeşidi yer almaktadır. Aynı zamanda ürünler cilt tiplerine göre de ayrıştırılarak üretilmektedir. Seri içerisinde yer alan ürünlerden cilt tipinize uygun ürün çeşidini bularak muhteşem bakım deneyimini yaşayabilirsiniz. 
Perle De Caviar serisindeki ürünler havyar kompleksi ile tasarlanmaktadır. Ürün içeriklerinde yer alan diğer aktifleştirici maddeler ile cilt bakımınız için ihtiyacınız olabilecek her şey düşünülmüştür.
Ingrid Millet bakım ürünlerine Kozmela.com üzerinden uygun fiyat avantajı ile oluşarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Ingrid Millet
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun