Kozmela.com

INOLİVA

Inoliva markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Inoliva

Uzman isimlerin katkılarıyla kurulmuş olan ilaç şirketi Inoliva, Eroğlu Holding’in bünyesi altındadır. Deneyimlerini sağlık sektörüne taşıyan firma yenilikçi ürünleri ile sağlık sektöründe ilklere imza atmaya devam etmektedir. İsmini kuzey mitolojisinde yaşam ve yaşamı korumak olan “liva” kelimesinden almıştır. Bu kelimeyi şirket misyonuna entegre etmiş olan firmanın amacı yaşam kalitesini artırmaya yönelik yenilikçi ürünleri insanlara sunmak olmuştur. Firmanın amacı sağlık sektöründeki bilgi ve birikimi enerjik ve mutlu bir yaşam sürmeleri adına insanlara sunarak destek olmaktır.

Çinkopast

Çinko vücut tarafından üretilemeyen esansiyel bir molekül olduğundan dışarıdan takviye şeklinde alınabilir. Sağlıklı vücut fonksiyonları için çinko minerali gereklidir. Çinkonun bağışıklık sistemi üzerinde önemli bir etkisi vardır. Bağışıklık sisteminin desteklenmesi demek saç, tırnak, cilt sağlığına da etki edecektir. Kemik mineral yoğunluğunun artırılması, göz sağlığının desteklenmesi için çinko önemlidir. Çinko pek çok gıdada yer alır. Çinko bakımından zengin olan gıdalar arasında badem, yumurta, süt, ceviz, kabak çekirdeği, ayçiçeği çekirdeği, et, buğday tohumu, istiridye, balık ve karides sayılabilir.

Çinko mineralini gıdalarla temin etmek mümkün olmakla beraber çinko takviye gıdalarla da desteklenebilir. Ancak normal besin yerine geçmeyeceğinden normal gıda alımı ile birlikte kullanılmalıdır. Bu takviye sadece destek amaçlıdır.

Firmanın markaları arasında Lipozone, Hepoliva ve Çinkopast bulunmaktadır. Bu takviye edici gıdalar insanların ihtiyaç duyduğu birtakım bileşenleri sağlamaya destek olmaktadırlar. Çinko insanların bağışıklık sisteminin güçlenmesinde etkili bir bileşendir. Çinkopast pastil formunda olup oral çözünmesi oldukça hız bir takviye gıdadır. Çinko dediğimiz bileşen yaklaşık 200 enzim aktivitesini uyarmaktadır. Bu da bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlamaktadır. Bu sebeple çinko asetat vücudun doğal savunması adına önemli bir destekçidir.

Inoliva takviye gıda çeşitleri içerisinde farklı ihtiyaçlara yönelik ürün bulunmaktadır. Çinkopast’ın yanı sıra yeni nesil vitamin ve gıda takviyesi Lipozone ve Hepoliva de markanın çatısı altındaki diğer ürünlerdir. İhtiyaca uygun şekilde kullanıldığında etkili bir destek sağlayan takviye gıda çeşitleri normal beslenme ile birlikte kullanılmalıdır. İlaç olmayan normal gıdanın da yerine geçmeyen bu takviye gıda çeşitlerini bu bilinçle, doktor tavsiyesi ile kullanmak faydalı olacaktır.

Inoliva takviye gıda çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun