Kozmela.com

INSİGHT

Insight markasında 26 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Insight Saç Bakım Ürünleri

Bir İtalyan markası olan Insight saçların ihtiyacı olan bakımı sağlamaya yardımcı ürünleri ile öne çıkıyor. Insight ürünleri saf ve doğal özlerle formüle edilmektedir. Bu anlamda organik saç bakımı sağlamak isteyenlerin beğeni ile kullandığı bir markadır. Seri içerisinde hemen her türlü saç ihtiyacını karşılayacak ürünler bulunuyor. Saç kayıplarından güçsüz ve cansız saçlara, işlem görmüş saç bakımından güçlendirici saç maskelerine kadar her türlü çeşit bulunuyor. İçeriği tamamen doğal özler barındıran saç bakım ürünleri her türlü saç tipinin ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.

Insight Saç dökülmesine Karşı Şampuan

Günümüzün en büyük saç problemlerinden bir tanesi saç kayıplarıdır. Saç kaybı pek çok nedenden ötürü ortaya çıkabilir. Hem erkek hem de kadınlarda görülebilen saç kayıpları çevresel faktörler, stres, yanlış ürün kullanımı, sağlıksız beslenme gibi nedenlerden ötürü görülebiliyor. Saç kayıplarını en aza indirmeye yönelik geliştirilmiş olan Insight saç serumu içeriğindeki yoğun bitkisel özler ile öne çıkıyor. İçeriğinde organik at kestanesi özü, mentol, guarana özü ve organik ekinezya gibi saçı en iyi şekilde destekleyen, yeni saç oluşumuna katkıda bulunan doğal maddeler bulunuyor.

Sadece saça değil saç derisine de bakım sağlamaya yardımcı olan serum düzenli kullanıldığında saçlarda etkisini en iyi şekilde gösteriyor. Düzenli kullanımda saç tellerinin güçlendiği ve saç derisinin ferahladığı görülebiliyor. Diğer ürünlerinde olduğu gibi saç kayıplarını önlemeye yardımcı olan serum içerisinde de SLS, paraben, renklendirici ve silikon yer almamaktadır. Bu anlamda güvenle kullanmak mümkündür. Şampuan uygulaması sonrasında saç diplerine masaj yaparak yedirmek yeterli oluyor.

Insight Saç Maskesi

Insight’ın saç bakım ürünlerinden bir tanesi de saç maskeleridir. Her saç tipine uygun olarak üretilen saç maskesi içeriğinde organik limon özü, kayısı yağı, Ayçiçek yağı ve mısır tohumu yağı barındırıyor. Bu anlamda saçı güçlendirmeye, nemli ve sağlıklı bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Özel formülü saçı ağırlaştırmaz. Saçın daha yumuşak ve parlak bir dokuya kavuşmasına yardımcı olur. Boyalı saç koruyucu maske ise kına özü, mango yağı ve üzüm çekirdeği ile güçlendirilmiştir. Zengin, doğal bir içeriğe sahiptir ve bu doğal içeriği boyanın saçta kalma süresini uzatmaya yardımcı olur. Saçın beslenmesine ve korunmasına destek olur.

Insight saç bakım ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun