Kozmela.com

INTRALİNE

Intraline markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Intraline

Sağlık alanında bir değer ve fark yaratmak adına yola çıkan Intraline şirket olarak çalışan, müşteri, tedarikçi, eczacı ve en önemlisi halka karşı görev ve sorumlulukların bilince bir firma olarak hareket etmektedir. İlk olarak 2015 yılında faaliyetlerine başlayan Intraline İlaç, Lokman Kanat tarafından İstanbul’da kurulmuştur. 2016 senesine gelindiğinde ise ortopedi fizik tedavi grubunda uzman saha ekibi devreye girdi ve kök hücre adına önemli yeni bioteknolojik ürünler Türkiye'ye getirildi.

2017 senesinde ilk reçeteli ürün lansmanı yapıldı. O dönem Türkiye’de bulunan 55 enjeksiyon ilaç şirketi arasında İntra-Artiküler enjeksiyon grubu içerisinde pazar liderliğine kavuştu ve geniş kitleler tarafından tanındı. İstihdam alanını da genişleten Intraline 100 üzerinde çalışanı ile Türkiye genelinde yaygın dağıtım kanalı stratejisi ile gücüne güç kattı.

Fizik tedavi ve ortopedi grubunda Türkiye’nin en büyük uzman hekimlerinden oluşan bir saha ekibi oluşturdu.  Ardından osteoporoz grubu asit pazarında sunduğu Laniczol ürünüyle Türkiye'de pazar lideri konumuna geldi. 2019-2020 döneminde ise Intraline Ecza Deposu kurularak faaliyetlerine başladı. Intraline ilaç portföy bünyesinde bulunan toplam 8 geri ödemeli ilacın lojistik, depolama ve sevkiyatı Intraline ilaç Ecza Deposu ekibi tarafından yapılmaya başlandı. Hem yurt içi hem de yurt dışı ortaklarının sayısı günden güne arttı ve toplamda 14’e ulaştı.

Marka, hızla değişen sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek kendisini yeniliklere en iyi şekilde entegre etmiş ve etmeye devam etmektedir. Bu adapte sürecinde yenilenirken güçlenmeye ve büyümeye devam etmektedir. Enerjisi ile sektörde kendisine has bir yer edinmiştir. Intraline İlaç firma olarak ruhsatlandırma çalışmaları devam eden, pazarlamasını yaptığı ürünlerine ilaveten portföyüne yeni ürünler kazandırma adına dünya geneline araştırmalarına devam etmektedir Bu süreçte lisansörlerle yeni ürün anlaşmalarını ve arayışlarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Intrailne İlaç yeniliğe ve gelişime açık, yaratıcı, dinamik ve takım ruhuna inana bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Motivasyonu yüksek, donanımlı çalışanları ve inovasyona inan ekibi ile Intraline içerisinde yer aldığı pazarda daima en iyiye odaklanmakta ve birikimlerini geleceğe taşımayı hedeflemektedir.  

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun