Kozmela.com

IVA NATURA

Iva Natura markasında 36 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Iva Natura Organik Kozmetik Ürünleri

Cilt bakım ürünleri konusunda ürünleri ile kalitesini ispatlamış olan markalardan Iva Natura ayrıca yüz bakım ve saç bakım ürünleri ile de ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılıyor. Marka olarak 150’nin üzerinde ürün yelpazesi bulunan Iva Natura doğal ve organik ürün anlamında pazarda önemli bir yer tutmaktadır. Cilt, yüz ve saç bakımına özen gösterenlerin tercihlerinden olan Iva Natura geliştirdiği ürünler ile insanlara kaliteli bir destek sunmaktadır. Iva Natura ürünlerini Kozmela’da bulabilirsiniz.

Iva Natura Tonik

Sodalı göl bağlamında dünyanın en büyük gölü olan Van Gölü’nün kaynak bölgesinden alınan mineralli su ile formüle edilmiş olan tonik size en ideal bakımlardan bir tanesini sunuyor. Yüzünüzdeki köpük, jel ya da temizleme sütünün kalıntılarını en iyi şekilde temizlemeye yardımcı olan ürün oldukça kullanışlıdır. İçeriğindeki kekik özü, gül ve mersin çiçeği özleri sayesinde cilde canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Bununla beraber gün boyunca cildinizde ferahlatıcı bir his yaratır. İçeriğinin %20’lik kısmı organik tarım ile formüle edilmiştir. Hayvanlar üzerinde herhangi bir şekilde test edilmemiş olup vegan üründür.

Iva Natura Göz Kremi

Samandağ biberi ile formüle edilmiş olan Iva Natura Göz Kremi A, B1, B2, B6 ve C vitaminleri ile zenginleştirilmiştir. Düzenli kullanım halinde göz çevresindeki ince çizgileri, kırışıklıkları ve yorgunluk izleriniz azaltma konusunda destek etki sağlar. Göz çevresine çok daha canlı bir görünüm kazandırılmasına katkı sağlar. İçeriğinin %24,5’i organik tarım ile formüle edilmiştir. Siliken ya da paraben içermemektedir. Vegan olmakla beraber organik ve helal sertifikaları da bulunmaktadır.

Iva Natura Güneş Kremi

Güneşin zararlı etkilerine karşı yüksek koruma sağlayan Iva Natura Güneş Kremi SPF 30 koruma faktörüne sahiptir. Fiziksel koruyucular ile hazırlanmış nano partikül içermemekle beraber tüm cilt tiplerine uygun olacak şekilde formüle edilmiştir. İçeriğinde kimyasal filtre bulunmamaktadır. Organik kekik, mersin ve lavanta suyu ile zenginleştirilmiştir. Ayrıca cilde faydalı shea yağı, zeytin yağı, susam yağı, ebegümeci yağı katkısı vardır. Cilt neminin dengelenmesine yardımcıdır.

Iva Natura Güneş Kremi hem rahat uygulanabilmekte hem de vücut tarafından rahat bir şekilde emilebilmektedir. Ne yağlı ne de yapışkan his oluşturmaz. Çevre dostudur. Silikon, parafin, petrol ürünleri, paraben, PEG, boya ya da sentetik parfüm içermemektedir. Ayrıca GDO da bulunmayan ürün Cosmos Etko organik sertifikasına sahiptir. Hayvanlar üzerinde herhangi bir test yapılmamış olup vegandır.

Ürün içeriğinin %37’lik kısmı organiktir. İçeriğinde kullanılan bitkilerin %99,20’si ise organik tarım ile yetiştirilmiştir. Kullanımı ise oldukça pratiktir. Güneşe çıkmadan sadece yarım saat önce hem vücudunuza hem de yüzünüze eşit dağılımlı bir şekilde uygulamanız yeterli olacaktır. Bu ilk kullanımdan 3 saat sonra ise uygulamayı tekrar edebilir ve etkiyi artırabilirsiniz. Iva Natura ürün çeşitlerini Kozmela üzerinden dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun