Kozmela.com

İzla, kişisel bakım ürünleri üreten ve kaliteli ürünleri ile öne çıkan bir markadır. Ürün çeşitleri arasında manikür seti, yüz için masaj taşı, makyaj fırça kiti, siyah nokta temizleyici, yüz temizleme cihazı, tüy alma aparatı gibi ürünler bulunuyor. Marka, kişisel bakım adına insanların önemli ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyor. Tırnak bakımı adına kullanılan manikür setleri her bir tırnak bakım aşaması için önemli ürünlerden oluşuyor. Tırnak bakımına özen gösterenler için kapsamlı bir set sunuyor.

İzla markasının hem 12 hem 13 hem de 16’lıu parçalı manikür setleri bulunuyor. Bu manikür setleri tırnak bakımında ihtiyaç duyulacak tüm araç gereçleri bir arada bulunduruyor. Özel çantalı tasarımı sayesinde ise her yere rahatlıkla taşınabiliyor ve arzu edilen yerde bakım sağlamayı mümkün hale getiriyor. Tırnaklarının bakımlı olmasını isteyen ve bu bakımı da kapsamlı bir şekilde yapmak isteyenler için ihtiyaca yönelik parçalardan oluşan manikür setleri oldukça kullanışlı olarak öne çıkıyor.

Kadınların olmazsa olmazı olan makyaj malzemelerinden bir tanesi de makyaj fırçalarıdır. Markanın 8 ve 10’lu fırçalardan oluşan makyaj fırça setleri bulunuyor. Makyaj ürünlerini cilde daha iyi uygulama adına özel olarak geliştirilen makyaj fırçaları kaliteli malzemeden üretilmiş olup yıllarca kullanılabilmektedir. Kaş tarama fırçası, pudra fırçası, fondöten fırçası, karıştırma fırçası, dağıtma fırçası, far fırçası, ruj fırçası gibi makyaj malzemelerini rahat bir şekilde uygulama adına her türlü fırça set içerisinde yer almaktadır.

Ciltteki yağ oranına bağlı olarak ortaya çıkan siyah noktalar kişiyi oldukça zor duruma sokabiliyor. İzla silikon siyah nokta temizleyici ile bu siyah noktalardan pratik bir şekilde kurtulmak mümkün olabiliyor. Uygulandığı alandaki ölü derileri temizlemeye yardımcıdır. Ayrıca siyah nokta temizleme aparatı dudak peelingi ve burun bakımında kullanmak da mümkündür.

Markanın ürünlerinden olan yüz temizleme cihazı yüz ve boyun bölgesindeki cilt yıpranmalarının önüne geçmeye yardımcıdır. Ayrıca güneşin meydana getirdiği cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye ve ton dengelemeye de katkıda bulunur. Ciltte pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm sağlamak için idealdir. Ergonomik yapısı ile ele rahat bir şekilde oturmakta olan cihaz rahat bir şekilde uygulama yapmaya olanak sağlar.

İzla markasının tüm ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun