Kozmela.com

John Frieda Frizz Ease

Saç problemleri arasında en sık karşılaşılan durumlardan bir tanesi kabarma ve elektriklenmedir. Bu durum kişinin saçlarını kontrol altına almasını oldukça zorlaştırmaktadır. Hatta bu kabarıklığı ve elektriklenmeyi kontrol altına almak için saatler bile harcanabilmektedir. Bu tip bir durumu kontrol altına almak için ise içeriği bu hedefe yönelik geliştirilmiş ürünler tercih edilmelidir. John Frieda Frizz Ease serisi bu tip durumlardan sıkılmış ve ne yapacağını bilemeyen kişiler için etkili bir çözümdür.

Saçlara elektriklenmeden, parlak ve yumuşak bir görünüm sağlamaya yardımcı olan bu seri aynı zamanda saçın kendisini yenilemesine de destek vermektedir. Saç için önemli olan lipid yapısının yapılandırılmasına katkıda bulunmaktadır. Seri içerisinde bulunan bakım şampuanı, kremi ve köpüğü direkt olarak saçları düzleştirmeye ve kabarmaların önüne geçmeye yardımcı olarak üretilmiştir. Saç tipi ne olursa olsun bu tip bir sorunda etkili bir çözüm sunmaktadır.

Serideki ürünler saçtaki kabarma ve elektriklenmeyi alırken hoş bir dalgalanma ve bukle görünümü için de destek olmaktadır. Seri içerisinde ürünler saçta ne bir sertlik ne de yağlı bir his bırakmamaktadır. Seri içerisinde yer alan ürünler nemlendirici özelliklere sahiptir. Bu sayede saçı çevresel etkenlere karşı da korumaya yardımcı olur. Serideki bazı ürünler gün boyunca saçın nemli kalmasına katkı sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünler hava şartlarına karşı da saçın güçlü kalabilmesine yardımcı olmaktadır.

John Frieda Frizz Ease Şampuan

Seri içerisinde yer alan şampuan çeşitleri işlem görmüş, çevresel faktörlerden etkilenmiş olan saçın bakımını yapmaya ve düzgün bir görünüm oluşturmaya yardımcıdır. Saçları etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olan John Frieda Frizz Ease Şampuan çeşitleri kuruyan ve çatallaşan saçların sağlıklı, canlı ve düzgün bir görünüme kavuşmasına katkı sağlamaktadır. Her saç tipine uygun olarak geliştirilmiş formülü boyalı, röfleli ya da ısıya maruz kalmış saçlarda etkisini en iyi şekilde göstermektedir.

John Frieda Frizz Ease Saç Bakım Kremi

Saçların düz bir görünüme kavuşmasını arzu edenler için John Frieda Frizz Ease Saç Bakım Kremi seride bulunan en ideal ürünlerden bir tanesidir. Saç kremi içeriğinde polimer vardır ve bu da saçın gün boyunca nemli kalmasına katkı sağlamaktadır. Nem seviyesi ideal olan bir saç ise kolayca çözülür ve taranabilir. Tarama esnasında saçları karışan, kırılma riski ile karşı karşıya kalan kişilerin kullanımı için son derece uygundur. Kabarma, elektriklenme, saçta karışıklık gibi durumların önüne geçmeye yardımcı saç bakım kremi John Frieda Frizz Ease Şampuan ile birlikte kombin olarak kullanıldığı takdirde en iyi sonucu vermektedir.

Saçları çok kabaran ve elektriklenme sorunu yaşayanların favorisi olacak olan John Frieda Frizz Ease serisi ürünlerin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve serideki dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun