Kozmela.com

JOHNSON'S BABY

Johnson's Baby markasında 24 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Johnson's Baby

Bebeğinizin hassas cildi için tasarlanmış Johnson’s Baby ürünlerini Kozmela’dan hemen inceleyebilirsiniz.

Johnson’s Baby, bebek ve çocuk bakımı için özel olarak geliştirilmiştir. Doktor Frederick Barnett Kilmer tarafından talk mineralinden alınan ilk bebek pudrasını tanıtımının yapılmasıyla birlikte 1893 yılında marka hikayesi başlamıştır.

Sonraki yıllar markanın ürün yelpazesine bebek masaj yağı, bebek losyonu eklenmiştir. Kısa sürede ebeveynlerin beğenisini kazanan Johnson’s Baby severek kullanılan bebek bakım markası haline gelmiştir.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Johnson's Baby şampuan bebeğinizin hassas cildi için özel olarak geliştirilmiştir. Paraben, sabun ve boya içermez. Göz yakmayan özel formülü sayesinde bebeğinizin saç ve vücudunu nazikçe temizler. Bebek cildi yetişkinlere göre daha hassas ve savunmazsız bir yapıya sahiptir. Bu sebeple cilt nemsizliğini kontrol altına almak için özellikle banyo sonrası Johnson's Baby bebek losyonu veya yağı kullanılması tavsiye edilmektedir.

Johnson's Baby bebek losyonu, bebeğinizin cildini nemlendirerek rahatlamasına yardımcı olur. Özel formülü cilde ipeksi yumuşaklık kazandırır.  Siz de Johnson's Baby kolonya, bebek yağı ve daha fazla ürün seçeneğine Kozmela fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Johnson's Baby
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun