Kozmela.com

Jungle Mama Çeşitleri

Pelagos firması tarafından üretilen Jungle Evcil Hayvan Besinleri, evcil hayvanların gereksinimlerini karşılayacak vitamin ve mineralleri içeren mama çeşitlerini tüketicilere sunmaktadır. Evcil hayvanların beslenmesi amacıyla üretilen mama çeşitleri kaliteli, besleyici ve lezzetlidir. Marka, minik dostlarımızın hayat kalitelerini artırmak, tükettikleri besinden en iyi şekilde faydalanmaları için kaliteden taviz vermeden ürünlerini üretmektedir.  

Jungle Kedi Maması

Jungle kedi ve köpek mamaları kuru ve yaş olmak üzere farklı standartlarda üretilmektedir. Bu mama çeşitleri Avrupa’nın en iyi hammaddeleri kullanılarak, doğru formüllerle oluşturulmaktadır. İçeriği tamamen taze besinlerden oluşan mamalar doğru ve sağlıklı ambalaj seçimleri ile ürün kalitesi korunarak minik dostlarımıza ulaştırılmaktadır. 

Evcil hayvanın tıpkı insanlar gibi gıdalarından bünyeleri için gerekli vitamin ve mineralleri sağlaması gerekir. Jungle bu anlamda yüksek besin değerine sahip mama çeşitleri ile kediniz hem de köpeğinizin besinlerden maksimumda fayda sağlamasına imkân tanımaktadır. Kediler için üretilen Jungle kuru mamalar tavuklu, kuzulu, somonlu, balıklı çeşitlerden oluşmaktadır. 

Jungle Yaş Kedi Maması

Jungle kediler için konserve ve yaş mama da üretmektedir. Bunlar da birbirinden farklı aromalarla ve içeriklerle üretilmektedir. Sığır etli, tavuklu, somonlu, dana etli, balıklı gibi farklı içeriklere sahip konserve ve yaş mamalar minik dostlarımızın en iyi şekilde beslenmesine olanak sağlıyor. Ek besin olarak geçen ödül mamaları ise kedilerinizi ödüllendirmek istediğinizde ekstra lezzetli ürünler olarak öne çıkmaktadır. Kedilerin davranışlarını ödüllendirmek için ödül mamaları sıklıkla tercih edilmektedir. 

Jungle Köpek Maması İçeriği

Markanın köpekler için de hem kuru hem de yaş mama çeşitleri bulunuyor. Yine kedilerde olduğu gibi tavuklu, kuzulu mamalar bulunuyor. Hem kuru hem de yaş Jungle köpek mamalarından dilediğinizi tercih edebilir ve evcil hayvanınızın ziyafet çekmesini sağlayabilirsiniz. İçerisinde birbirinden farklı, lezzetli aromalar bulunan hem kedi hem de köpek mamaları uygun fiyatları ile de tercih sebebi oluyor. 

Kedi ve köpek mamalarını ihtiyaca göre farklı gramajlarda sipariş verebilirsiniz. Jungle mama çeşitleri 85 gr, 100 gr, 125 gr şeklinde üretilmekte ve sevimli minik dostlarınıza sunulmaktadır. Besleyici içeriğini ve uygun fiyatını göz önüne aldığınızda Jungle markasının oldukça avantajlı olduğunu görebilirsiniz. Kedi ya da köpeğinize birbirinden farklı mama çeşitlerini denettirebilir ve sevdiği aromayı keşfedebilirsiniz. 

Mamaların içeriklerini incelediğinizde içeriğinin ne denli zengin olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede evcil hayvanınız için gerçekten besleyici ve lezzetli bir ürün aldığınızın farkına varabilirsiniz. Jungle mama çeşitleri ile siz de evcil hayvanınıza ziyafet verebilir, besleyici içeriği ile onun gelişimine en iyi şekilde destek verebilirsiniz. Jungle evcil hayvan mama çeşitlerini Kozmela’dan online olarak sipariş verebilirsiniz.

Jungle
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun