KAŞ BOYASI

Kaş Boyası kategorisinde 49 ürün bulundu

EN ÇOK SATANLAR
Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kaş Boyası Çeşitleri

Yüz güzelliğinin önemli bir bölümünü kaş estetiği oluşturmaktadır. Kaşlar pek çok nedenden dolayı seyrelebilir. Kalıcı kaş makyajı ise seyrelen kaşlar için kullanılabilecek önemli bir sistemdir. Bu uygulama içerisinde farklı, doğal içerikli boyalar sıklıkla kullanılmaktadır. Kalıcı kaş boyası ile arzu ettiğiniz kaşlara kavuşmanız da mümkündür. Kaç boyası kaşın yeni bir renge bürünmesi için uygulanan etkili bir üründür. Kaş boyasında önemli olan doğru bir uygulama yapmaktır. Doğru bir şekilde uygulayacağınız kaş boyası ile bakışlarınıza anlam katabilirsiniz. Piyasada pek çok markanın kaş boya çeşitleri bulunmaktadır. Kaş boyası çeşitlerine Kozmela’dan ulaşabilirsiniz.

Kaş Boyası Nasıl Yapılır?

Kaş boyası uygulaması pratik olduğu kadar dikkat isteyen bir işlemdir. Öncelikle kaş boyama uygulaması için seçilecek kalemler son derece önemlidir. Kalemin ne çok açık ne de çok koyu olmamasına dikkat etmek gerekir. Kaş kalemi hem kişinin saç rengine hem de cildine uygun olmalıdır. Kaç boyası uygulamasından önce cildin temiz olduğundan da emin olmak gerekir. İşlem öncesi yüzü tonik yardımı ile bir kez silmek faydalı olacaktır. Kaşların uygun bir fırça ile taranması gerekir. Kaş kalemi ile kaş çevresi hafif bir şekilde çizilmeli ve hatlar belirginleştirilmelidir. Kaş boyaması yaparken kalemi dik tuttuğunuzdan emin olmalısınız. Bu şekilde uygularsanız kaşlarınızı çok daha belirgin hale getirebilirsiniz. Kaç boyarken unutulmaması gereken bir önemli nokta da kaşların doğal görüntüsünün kaybedilmemesidir. Kaş kalemini yatay bir vaziyette tutarak boşluk doldurma işlemi yapılmalıdır. Kaş boya uygulaması doğru yöntemle yapıldığında oldukça memnun edici sonuçlar elde edilebilmektedir.

Kaş Boyası Nasıl Çıkar?

Hem kullanılan boya hem de kaş üzerindeki etkisi göz önüne alındığında boyanın çıkma durumu değişebilmektedir. Eğer kalıcı bir boya kullanmış iseniz akması uzun zaman alabilir. Ancak geçici bir boya tercih etmişseniz çok daha erken akacaktır. Kaşın uzama süresine göre boyanın kalıcılık durumu da değişecektir. Kaşlar uzadıkça boyanın kalıcılığı da yok olup akmaya başlar. Görünüm itibarı ile zamanla beyazlayan kaş ve saçlar kişi de boyama isteğini ortaya çıkarır. Kaşların boyanması ile birlikte kaşların akması duruma göre biraz zaman alabilmektedir.

Kaş Boyası Fiyatları

Yüzün önemli detayları olan kaşlar hem şekil itibarı ile yüze daha uygun hem de renk itibarı ile zevke hitap edecek şekilde boyanabilir. Kaç boyama işlemi diğer makyaj uygulamaları gibi oldukça pratiktir. Doğru bir ürün ile doğru bir kaş boyama işlemi yapabilirsiniz. Kaş boyası adına ise oldukça geniş bir seçeneğiniz bulunuyor. Pek çok popüler markanın farklı kaş boya çeşitleri bulunuyor. Eğer kaşlarınızın daha belirgin ve daha çarpıcı olmasını arzu ediyorsanız bu kaş boya çeşitlerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz. Kaş boyası fiyatları ise markaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Kaş boya markalarının tüm ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz kaş boyasını hemen sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun