Kozmela.com

KAŞ FARI

Kaş Farı kategorisinde 17 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kaş Farı

Kaşlarınızı mükemmelleştirebileceğiniz dünyaca ünlü markaların en sevilen kaş farlarını Kozmela’da bulabilir, avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kaşlar, gücünü kaybederek dökülmeye başlar. Yanlış yapılan uygulamalar, kalıcı kaş boyaları, mevsim geçişleri ve yaşın ilerlemesi kaşlarımızın zaman zaman dökülmesine sebebiyet verir. Bu yüzden uygulama kadar kaş ürünleri de doğru ve kaliteli olmalıdır.

Kaş farı, dökülen ve azalan kaş aralarını boyayarak daha dolgun ve güzel görünmesini sağlar. Yapısı itibari ile kaşlara doğal bir görünüm kazandırır. Kaş kitleri ise profesyonel uygulama için oldukça idealdir. Bu kit içerisinde genellikle, kaşlarınızı boyamak için kaş farı, şekillendirmeniz için kaş tarağı ve kolay uygulama sağlayabilmek  için kaş farı fırçası bulunmaktadır. Böylece kaşlarınızı şekillendirerek bakımlı ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kaş farı markaları arasında severek kullanılan ve sıkça tercih edilen,  Flormar, Golden Rose, Maybelline, Pastel ve Essence bulunmaktadır.

Siz de birçok marka arasından tercih edebileceğiniz kaş farı seçeneklerini Kozmela’da inceleyebilir,  dilediğiniz ürünü aynı gün kargo ve kapıda ödeme imkanı ile şimdi satın alabilirsiniz.
 

Kaş Farı
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun