KAŞ KALEMİ

Kaş Kalemi kategorisinde 67 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Essence Kaş Kalemi No:01 Essence Kaş Kalemi No:01 17,50 TL 15,75 TL %10
İNDİRİM
Sepete Ekle

Kaş Kalemi

Bakımlı, güzel ve belirgin kaşlara sahip olmak mı istiyorsunuz? Dünyaca ünlü makyaj markalarının kaş kalemleri Kozmela’nın makyaj kategorisinde sizleri bekliyor!

Mükemmel kaşlara sahip olmanın yolu doğru uygulanan kaş makyajıdır! Bu şekilde yüzünüze ifade kazandırarak makyajınızın daha homojen görünmesini sağlayabilirsiniz. Kaşlarınıza uyguladığınız, kaş kalemi, kaş farı vb ürünler ancak doğru uygulandığında amacına ulaşır. Kaş makyajınızın doğal ve güzel görünmesi için kaş kalemlerinden kendi kaşınıza uygun renge sahip olanları tercih etmelisiniz. Böylelikle makyajda bir bütünlük sağlayarak daha doğal durmasına yardımcı olabilirsiniz.

Peki ya bu kalemlerin kullanım amacı nedir? Aslına bakacak olursanız bir çok kullanım amacı mevcuttur. Kimi kişiler makyajına daha net çizgiler sağlamak için kullanırken, kimi kişiler ise dökülen kaşlarının dolgun görünmesi için tercih etmektedirler. Sizde özellikle yaz aylarında waterproof yani suya dayanıklı kalıcı kaş kalemlerini tercih edebilirsiniz.

Son zamanların en trend ürünleri arasında yer alan kaş kiti, maskarası ve en iyi kaş kalemi ürünlerine Kozmela’nın fiyat avantajları sayesinde hemen sahip olabilirsiniz.
 

Kaş Kalemi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun