Kozmela.com

KİDFUL

Kidful markasında 19 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kidful

2016 senesinde kurulmuş olan Kids Living Etc Türkiye’nin ilk konsepte dayalı mağazası olma unvanını taşımaktadır. Mimarlık fakültesinden mezun olan Elif ve Esra adlı iki kadın, üniversite yıllarındaki tasarım ve objelere olan ilgilerini, deneyimlerini gerçek hayata taşımak istediler. Bu anlamda 0-6 yaş bebek ve çocuk ihtiyacını göz önüne alarak 100’e yakın butik tasarım markasını bir araya getirmeye karar verdiler. Bu markalar içerisinde her geçen gün aile ve bebeklerin ihtiyaçlarına uygun olarak yeni bir marka daha ekliyorlar. 

Kurucuları her daim yeni ve güncel olanı takip ederek müşterilerin her daim en iyisine ulaşmasına yardımcı olmaktadırlar. Avrupa trendlerini yakından takip eden iki isim bebek ihtiyaçlarını çok iyi gözlemleyerek ebeveynleri kaliteli olanla buluşturmak istemektedirler.

Doğaya ve çevreye saygılı markalar ile çalışan firma portföyüne eklediği ürünler konusunda son derece seçici olmaktadır. Bu markaların ürünleri zincir mağazalarda bulunmayan, başarılı tasarımcıların elinden çıkmış sınırlı sayıda üretilen ürünlerdir. Bu anlamda da kalitesi yüksek ve uzun yıllar kullanılabilecek ürünler sunulmaktadır.  

Kidful markasının bebeklere yönelik pek çok ürünü bulunuyor. Bebek aksesuar ve araç gereçleri, bebek beslenme ürünleri ve emzikleri ile bebeklerin ihtiyaç duyabileceği önemli ürünleri ebeveynlere sunmaktadır. Kidful’un öne çıkan kullanışlı ürünlerinden bir tanesi emzik askı çeşitleridir. Birinci sınıf, gıdaya temasa uygun silikonlar kullanılarak üretilen emzik askısı ile bebeğinizin emzikleri her daim hijyenik kalabilir.

Emzik askılarında kopma karşıtı ip kullanıldığından ise son derece dayanıklıdır. Özel kilit sistemi sayesinde rahat ve güvenli bir kullanım sağlıyor. Silikonlar hem kokusuz hem de üstün kalitedir. Silikon ve ahşap boncuklar ağza alındıklarında herhangi olumsuz bir durum oluşturmaz.

Ahşap klipse sahiptir ve metal kıskacı paslanmaz çelikten üretilmektedir. Plastik aparatı sayesinde bebeğin kıyafetlerine de herhangi bir zarar vermemektedir. Kidful emzik askıları EN 12586 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Farklı renklerde üretilen emzik askıları bebeğin de ilgisini çekecek özelliktedir.

Kidful Emzik Kutusu

Markanın en çok ilgi gören ürünlerinden bir tanesi de emzik kutularıdır. Fonksiyonel özellikleri ve farklı tasarımları ile standart emzik kutularının dışına çıkan Kidful emzik kutuları güvenle kullanılabiliyor. Kidful emzik kutuları geniş hazneye sahip bir şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede 2 ila 4 adede kadar emzik tek bir kutuya sığabilmektedir. Klipsli bir tasarıma sahiptir. Bu sayede çantaya ya da çantanın fermuar kısmına rahatlıkla asılabiliyor. Bu sayede emzik kutusunu çantada aramaya da gerek kalmamaktadır. Diğer ürünlerinde olduğu gibi emzik kutularında da ftalat, BPA gibi zararlı maddeler yer almamaktadır.

Emzik kutusunun dış ve iç yüzeyi silinebilir özelliktedir. Kumaş yapısı rahat bir şekilde temizlenebilmektedir. İç yüzeyi kaygan yüzeyli pevadır ve bu sayede toz bulaşma riski yoktur. Emzik kutu içerisinde yerleştirildiği an muhafazaya alınmış oluyor. Kutuda %100 gerçek deri aparatlar kullanılmaktadır. Her dokunuşta kalitesi ve yumuşaklığı hissedilebilmektedir. 

Kidful ürün çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun ödeme seçenekleri ile Kidful ürünlerinden dilediğiniz anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun