KİL MASKESİ

Kil Maskesi kategorisinde 50 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kil Maskesi Markaları

Kil maskesi, içeriğinde bulundurduğu kil mucizesi ile cilt bakımında en çok tercih edilen ürünlerden biri haline gelmiştir. En çok tercih edilen kil maskesi markaları; Aztec Secret, Missha, Vichy, Dermokil gibi markalardır. Bu markaların kil maskesi çeşitlerini inceleyerek cilt tipinize uygun ürünü seçebilirsiniz.
Kil maskeleri genellikle yağlı cilt tiplerinin kullanımı için önerilmektedir. Ciltteki yağ oranını kontrol atına almayı amaçlar ve yağ dengesini korur. Yağlı cilt tiplerini haricindeki cilt tiplerinin de kullanımına uygun kil maskeleri bulunmaktadır. Cilt bakımı rutininiz içinde hafta 2-3 kez maske uygulaması yapabilirsiniz. Maske uygulamasını her gün yapmamanız önerilmektedir.
  • Kil Maskesi Nasıl Uygulanır?
Maske fırçası yardımı ile kil maskesini yüzünüze uygulayabilirsiniz. Tüm yüzünüze uygulama yaparken göz ve dudak çevresinden kaçınmanız gerekir. Kullandığınız maske çeşidine göre bekleme süresini tamamladıktan sonra cildinizden maskeyi temizleyebilirsiniz.
Kozmela’ da farklı markaların kil maskesi çeşitleri arasında her bütçeye uygun fiyatlı ürünleri bulabilir, tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kil Maskesi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun