Kozmela.com

KİLİT GRUP

Kilit Grup markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kilit Grup

Turan Kilit tarafından 1955 senesinde Kristal Zücaciye Toptan ve Perakende Ev Gereçleri ismi ile kurulmuş olan Kilit Şirketler Grubu zaman içerisinde farklı atılımlar da yaparak yoluna devam etmiştir. Şirket yönetimine geçen Kilit kardeşler otel ekipmanları sektörüne girmiş ve Galeri Kristal adı altında pek çok ürüne imza atmıştır. Galeri Kristal adı altında 50 binden fazla ürün çeşidini insanlarla buluşturmuştur. Sektörde kendisine has bir yer edinen grup yenilikçi firmalardan bir tanesidir.

1996 senesine gelindiğinde ise Kristal Kimya’yı faaliyete geçirerek müşteri odaları sarf malzemeleri olarak bilinen buklet malzemelerinin üretimine başlamıştır. Kilit kardeşler olarak faaliyetlerine ilk başladıkları andan itibaren bulundukları sektörde kendilerini sürekli geliştirmeye odaklanan firma her türlü teknolojik yenilikleri takip ederek ve ayak uydurarak 1997 senesinde Kristal Endüstriyel Mutfak Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. kurmuştur. Bu kuruluş altında endüstriyel mutfak ekipmanları tasarlama ve üretme faaliyetlerine başlanmıştır.

2007 senesine gelindiğinde ise farklı bir atılım daha gerçekleştiren firma Ar Yıldız fabrikasının hisselerini satın almıştır. Firmayı kendi bünyesine katan Kilit kardeşler bu sektörde müşterilerinin ihtiyacını karşılamaya devam etmiştir. Kilit şirketler grubu ayrıca sağlık, hayvancılık, turizm gibi farklı sektörlerde de yatırımlar yapmıştır. Bilgi ve birikimini diğer firma ve müşterileri ile paylaşan Kilit Grup her geçen gün gelişimini sürdürmekte ve sektörde lider firmalardan bir tanesi olmaya devam etmektedir.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun