Kozmela.com

KİWİ

Kiwi markasında 23 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kiwi Ürün Çeşitleri

Merkezi İstanbul’da olan Kiwi, ülkemiz tüketicilerine yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran ev aletleri üreten bir markadır. Elektrikli ev aletleri söz konusu olduğunda son teknolojiyi kullanarak üretmiş olduğu ürünler tüketiciler tarafından beğeni ile kullanılmaktadır.  Kiwi, bünyesindeki uzman kadrosu ile hem evde hem de profesyonel kullanıma uygun ürünler tasarlamakta ve hayata geçirmektedir.  

Kiwi Ev Aletleri

Kiwi, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ev aletlerinde geniş bir çeşitlilik sunar ve bu anlamda ihtiyacı en iyi şekilde karşılamayı hedefler. Ürünleri içerisinde çoklu pişiriciden kahve makinelerine, blender çeşitlerinden ızgaraya kadar pek çok seçenek bulunur. Markanın güvenilirliği ise uluslararası kalşite sertifikaları ile teminat altındadır. Müşteri hizmetlerinde ise dinamik bir satış ekibi bulunan marka kendi sektöründe hızlı adımlarla ilerlemektedir. 

Kiwi ev aletleri, dünyanın en büyük fuarlarından yer almakta ve sektörü içerisinde öne çıkmaktadır. Her geçen gün ürün yelpazesini genişleten marka hayatı kolaylaştıran çözümler sunmaya devam etmektedir. Markanın gıda hazırlama kategorisi içerisinde et, ekmek dilimleyici, blender, el blenderi, et kıyma makinesi, mutfak terazisi, el tartısı, tuz, kahve, karabiber öğütücü, dondurma makinesi gibi mutfakta işe yarayabilecek her türlü pratik ürün yer almaktadır.

Markanın pişirme kategorisinde ise pilav yapıcı, ızgara, vakum makinesi, pizza pan, sandviç makinesi, buharlı pişirici, mikro dalga fırın, elektrikli ocak, mısır patlatma makinesi gibi ürünler yer almaktadır. Ev bakımına geldiğimizde ise otomatik sabunluk, süpürge, otomatik cam silme makinesi, buharlı temizleyici gibi ürünler görmek mümkündür. Ayrıca giysi kategorisinde de ütü, dikiş makinesi, yün temizleyici gibi insanların hayatını kolaylaştıracak pek çok faydalı ürünü görebiliriz.

Kiwi Buharlı Kırışık Giderici

Markanın son teknolojik ürünlerinden bir tanesi de buharlı kırışık gidericidir. Kiwi buharlı kırışık giderici otomatik olarak sürekli güçlü buhar sağlamakta ve giysilerdeki kırışıkları gidermektedir. Cihaz akıllı sistemdir ve otomatik kapanma yapar. Bununla beraber herhangi bir damlatma da söz konusu olmaz. 

Kırışık giderici buhar çıkış plakası paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu sayede yıllarca güvenle kullanılabilir. Su haznesi ise 260 ml kapasitesindedir. Rahat bir şekilde çıkarılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kompakt, şık tasarımı sayesinde kolay bir şekilde muhafaza edilip fazla yer kaplamadan saklanabilir. Dikey, asılı kumaşlarda hızlı bir etki göstermektedir. 1200 watt gücü ile kırışıkları kusursuz bir şekilde gidermeye olanak sağlar. 

Kurumsal bir anlayışla tüketicilere kaliteli, uygun ve teknolojik çözümler sunan Kiwi markasının ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Uygun ödeme seçenekleri ile Kiwi marka ürünlerimizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir tıklama ile sipariş verebilir, bu kolaylığı siz de yaşayabilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun