KOKOSO BABY

Kokoso Baby markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kokoso Baby Organik Bebek Ürünleri

İngiltere’de yaşayan Lauren Taylor tarafından yeni bebek sahibi olduğu sıralarda kızı Seren’in hassas cildi için yaratmış olduğu cilt bakım markası olan Kokoso Baby Hindistan cevizi yağı içeriği ile cilt bakımında doğal olanı sunuyor. Lauren, uzun araştırmalar neticesinde Hindistan cevizinin harikalarını keşfetmiş ve pek çok şaşırtıcı yararı ve kullanımı olduğunu keşfetmiştir. Bunu anladığı an ise direkt olarak kolları sıvamıştır. Cilt bakımında Hindistan cevizinin etkilerini gören Lauren bunu ebeveynler ve bebekleri ile paylaşmak adına gerçekten özel bir şey bulana kadar durmadan çalışmalarına devam etti.

İngiltere’de düzenlenen Boots "Inspired by Baby" yarışmasını kazandıktan sonra BBC’nin düzenlemiş olduğu "Dragon's Den" tarafından yatırım desteği almış olan Lauren eşi ile birlikte ödül sahibi Kokoso Baby ürünlerini üretmeye başlamıştır. Kokoso Baby’nin hassas ciltler için sunduğu saf ve doğal ürünler yüksek kalitede organik Hindistan cevizi yağı barındırmaktadır. İçerisinde zararlı kimyasal barındırmayan bu yağ tamamen Hindistan cevizinin harikalarını sunuyor.

Hindistan cevizi bebeklerin narin cildini koruma adına en nazik ve saf yollardan bir tanesidir. Doğa harikası olarak anılabilecek bu yağ pek çok tropik ülkede cildi nemlendirme ve besleme adına uzun yıllardır kullanılıyor. Saf Hindistan yağı içerisinde sihirli şifa bileşeni olarak bilinen lirik asit bulundurmaktadır. Ayrıca kaprik ve kaprilik asit de içeriğinde bulunuyor. Kolay bir şekilde emilebilen, çok küçük moleküllerden oluşan bu özel yağ asitleri bebeğin cildini nemlendirip rahatlatarak aynı zamanda bebek yumuşaklığını hissetmeyi sağlıyor.

Kokoso Baby Ürünleri

Kokoso baby ürünleri içerisinde Hindistan cevizi yağı belli oranlarda yer almaktadır. Bebeklerin hassas cildi için hazırlanan Kokoso ürünleri arasında saç ve vücut şampuanı, bebek sabunu ve ayrıca organik Hindistan cevizi yağı bulunmaktadır.

Kokoso Baby Şampuan

Ödüllü saç ve vücut şampuanı bebeğin cildini, saç derisini ve saçlarını temizlemeye yardımcı olmaktadır. Yumuşak kremsi bir formülü vardır ve içeriğinde %10 nemlendirici organik Hindistan cevizi yağı bulunmaktadır. Ayrıca organik aloe vera ve yumuşak bitki bazlı birtakım özler bulunmaktadır. İçeriğinde zararlı hiçbir kimyasal kullanılmamıştır. Ayrıca Ecocert tarafından da onaylanmıştır. Kokoso Baby banyo keyfi ardından tertemiz, nazik, yumuşak bir bebek cildi vaat etmektedir.

Kokoso Baby saç ve vücut şampuanı içeriğindeki her şey hassas ciltlere göre seçilmektedir. Tüm malzemeler EWG Skin Deep® veri tabanında güvenlik için yeşil derece elde etmiştir. İsviçre’de yaratılan imza Hindistan cevizi kokusu %100 doğal ve hiçbir şekilde alerjen içermemektedir. Bebeklerin hassas cildi çok erken kokulara maruz kalmaması gerektiğine inanan marka bu sebeple doğal Hindistan cevizi yağı bebek yıkama ürünleri ile iki farklı seçenek sunmaktadır.

Parfüm içermeyen Kokoso şampuan bebeklerin ilk vücut ve saç şampuanı konumundadır. Özellikle hassas cilde sahip olanlar için oldukça idealdir. İçeriğinde alerjen de olmayan şampuan %100 doğal Hindistan cevizi kokuludur ve bebeğin cildinin dünyaya uyum sağlamasını takip eden 3 aydan itibaren tavsiye edilmektedir. Doğumdan itibaren kullanılması güvenli olmakla beraber yeni cilde en saf başlangıcı sunma adına ilk 3 ay parfüm içermeyen şampuanı kullanılması önerilir.

Kokoso saç ve vücut şampuanları parafin, silikonlar, fenoksietanol, paraben, PEG, SLES, SLS, yapay koku, renklendirici ve sert kimyasallardan arındırılmış bir şekilde üretilmektedir.

Kokoso Baby Hindistan Cevizi Yağı

Bebeğinizin cildini nemlendirmenize yardımcı organik ürün, Ecocert sertifikası ile organikliği kanıtlanmıştır. Aynı zamanda hayvanlar üzerinde test edilmez.

Tüm bebeklerin cildi için kullanıma uygun olan ürün ile, bebeğinizin cildine masaj yaparak uygulama yapabilir, cildini doğal olan ile nemlendirebilirsiniz.

Kokoso Baby ürünlerinin tamamını inceleyerek bebeğiniz için ihtiyacınız olan doğal ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun