Kozmela.com

KOLESTON

Koleston markasında 60 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Wella Koleston

Wella bünyesindeki markalarından biri olan Koleston, 1950 yılında geliştirilen boyalarla kadınların saçlarına değinmeye başlamıştır. 1950 yılından bu yana geliştirilen teknoloji ile beraber formülü geliştirilmeye devam edilen Koleston boyalar, bugün kadınların en çok tercih ettiği markalar arasındadır.

Yoğun renk pigmentleri ile geliştirilen Koleston tüp boyalar, saçlarınızda istediğiniz renkleri yakalamanıza fırsat sunar. 3 farklı ürün çeşidi ile ihtiyacınız olan ürünü kolayca seçerek kullanabilirsiniz.

Color Concealer serisi, renk pigmentli bakım kremidir. Yeni çıkan beyaz saçlarınızı kademeli olarak kapatmaya yardımcı olur. 4 farklı renk seçeneği ile size uygun rengi tercih ederek kullanabilirsiniz.

Krem Boya, saçlarınızda mükemmel kapama sağlayarak sizlere canlı ve yoğun renkler sunar. Tüm renk tonları ile hazırlanan seri ile istediğiniz rengi seçerek, saçlarınızı boyayabilirsiniz.

Koleston Naturals

Daha doğal görünümlü saçlar için tasarlanan Natural serisi, doğal renkleri ile kadınların en çok tercih ettiği serilerden biridir. Mükemmel kapatıcılık sağlayarak saçlarınızı kolayca renklendirebilirsiniz. Saçlarınızı evinizde pratik bir şekilde boyamanız için tasarlanan boya kitleri ile kısa sürede, sıkılmadan tek başınıza boyama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Koleston
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun