Kozmela.com

KOMİLİ

Komili markasında 16 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Komili Ürünleri

1878 senesinde Midilli Ada’sında temelleri atılan marka, mübadele sonrasında Ayvalık’a geçmiş ve zeytinyağı üretimine devam etmiştir. Hasan Komili tarafından yaratılan marka tüketicilere her daim kaliteli olanı verme düsturu ile yola çıkmıştır. Zeytinyağı denildiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Komili geçmişten günümüze neredeyse her eve ürünleri ile girmiştir. Üzerinden bir asır geçse de marka kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermemiş ve tüketicilerin severek, güvenle kullandığı ürünler sunmaya devam etmiştir.

Günlük hijyeni sağlamak ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek için gerekli tedbirleri ancak temizlik ürünleri ile almak mümkündür. Sabunlar, şampuan ve kremlerle günlük bakımı sağlamak mümkündür. Ülkemizde bu ürünleri sunan pek çok marka bulunuyor. Komili ise ülkemizin en köklü markalarından bir tanesi olduğundan tüketiciler tarafından günlük hijyen konusunda sıklıkla tercih edilmektedir. 

Günlük yaşantımızda çok fazla yüzeye temas etmekteyiz. Temas durumunda pek çok zararlı mikroorganizma ellere bulaşabilir. Ellerden ise ağız yolu ile mikroplar bünyeye nüfuz edebilir. Bu sebeple ellerde hijyen sağlamak son derece önemlidir. Elleri sadece su ile yıkamak mikrop ve kirlerden arındırmaya yeterli olmayacaktır. Bu sebeple ekstra hijyen sağlayan bir ürün kullanmak gerekir. Sabunlar en sık kullandığımız temizlik ürünleridir. Islak ellerde köpürteceğiniz sabunlar ile uzun süreli hijyen sağlamak mümkündür.

Komili her ne kadar sıvı yağ çeşitleri ile bilinse de aslında markanın çok geniş bir ürün yelpazesi vardır. Özellikle kaliteli kişisel bakım ürünleri ile tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Günlük kişisel bakımda en sık kullanılan ürünler el, cilt, vücut, saç, ağız ve diş bakımı gelmektedir. Kişisel bakımda amaç maksimumda hijyen sağlamak ve daha sağlıklı, canlı bir cilt görünümüne kavuşmaktır. Komili kişisel bakım ürünleri mikrop ve zararlı organizmalardan korumaya yardımcı olur. Yılların tecrübesini elinde bulunduran marka uygun fiyat ve kalitesi ile de yıllardır tüketicilerin tercihi olmuştur.   

Komili Zeytinyağı

Komili geleneksel sabun anlayışını günümüz teknolojisine ve imkânlarına uygun olarak geliştirmiş ve insanlara sunmuştur. Kalıp sabun ile başlayan yolculuğu günümüzde sıvı sabun ve şampuan çeşitleri ile devam etmektedir. Hem erkek hem de kadınların vücut, saç bakım ihtiyacını karşılamaya yardımcı ürünler en etkili sonucu vermektedir. Komili sabunları gücünü zeytinyağından almaktadır. Doğal, bitkisel özler ile formüle edildiğinden ciltte doğal bir etki sağlamaya yardımcı olur. 

Komili sabunlar cildi nemlendirmeye yardımcıdır. Ciltteki kuruluğu giderirken cildin beslenmesine de katkıda bulunur. Bu anlamda sadece temizlik işlevi görmez bunun yanında cilde kapsamlı bir bakım sağlamaya da yardımcı olur. Markanın sabunlarını hem el hem de vücut temizliğinde kullanmak mümkündür. Her banyo rutininde kullanılabilecek sabunlar saçları ve vücudu temizlerken yumuşaklık sağlar. Kokusu gün boyu cildi sarar ve hoş çiçek kokuları ile duyulara hitap eder. 

Kişisel bakım denildiğinde kremler oldukça önemli bir yere sahiptir. Komili kremler el, yüz ve vücut için uygun şekilde üretilmektedir. Komili krem içeriğindeki doğal mineraller ve zeytinyağı ile cildin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Bu tip doğal minerallere sahip kremler cildin kaybettiği nemi yeniden sağlamaya ve nem tutma kapasitesini artırmaya yardımcı olmaktadırlar. Doğal bileşenlere sahip kremler cilt tarafından kolayca emilir. Bu sayede etkisini en hızlı şekilde göstermektedir. 

Komili el ve vücut bakım kremleri içeriğindeki yoğun doğal mineraller ile cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiş bu kremleri güvenle kullanabilirsiniz. Zeytinyağı özü cilt tarafından hızla emilir ve cildi yumuşatmaya yardımcı olur. Cildin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak şekilde üretilmektedir. Her cilt tipine uygun ürün bulmak mümkündür. Bu anlamda Komili’nin geniş ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz.

Cilt tipiniz ve ihtiyacına uygun kremi kullanarak cildinize etkili bir bakım sağlayabilirsiniz. Her cilt tipi farklı olduğu gibi ihtiyacı da farklıdır. Komili içeriğindeki doğal zeytinyağı ile cildinizin ihtiyaç duyduğu günlük nemi sağlamaya yardımcı olur. Tüm Komili ürünleri özellikle bitkisel ve cilt sağlığını destekleyen bileşenlerle formüle edildiğinden hepsinden fayda sağlamak mümkündür. Özel, doğal bileşenleri ile mis kokusunu ciltte en iyi şekilde bırakmaktadır. Komili krem çeşitleri cilde tazelik, canlılık kazandırmaya yardımcı olur.

Kişisel bakımda önemli diğer ürünler arasında şampuan ve duş jeli çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle sabahları rahatlamak, güne ferah bir şekilde başlamak için duş jelleri oldukça etkilidir. Komili duş jeli akşamları ılık bir duş ile cildi rahatlatmaya ve günün yorgunluğunu atmaya yardımcı olur. Markanın duş jeli sadece cildi temizlemeye değil cildi şımartmaya, hoş bir bakım sağlamaya da yardımcı olur. Duş jelleri içerisinde anti-stres özellikli bileşenler bulunmaktadır. Bu sayede duş jelleri duyuları harekete geçirerek kişinin rahatlamasına da imkân sağlamaktadır. Duş jelleri özellikle pratik kullanımı ve etkili sonucu ile duş rutinlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.  

Duş esnasında sadece cilt değil saç bakımı da son derece önemlidir. Komili markasının saç kremi ve şampuan çeşitleri saçların ihtiyacını en iyi şekilde sağlamayı hedefler. Komili şampuan ve saç kremi çeşitleri her saç tipi ya da ihtiyacına karşılamayı amaçlayarak üretilmektedir. Kuru, yağlı, yıpranmış ya da normal fark etmeksizin her saça uygun Komili saç bakım ürünü bulunmaktadır. Komili saç bakım ürünleri içerisindeki zeytinyağı ile saçların güçlenmesine destek olur ve saç kayıplarını en aza indirmeye yardımcı olur.    

Komili şampuan ile birlikte kullanılacak olan saç kremi hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilmektedir. Kireçli suyun zamanla saçlarda meydana getirdiği sertliği gidermeye yardımcı olur. Daha yumuşak, canlı saçlar ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Ayrıca Komili saç kremi çeşitleri saçların beslenmesine ve parlaklığına kavuşmasına da katkı sağlayan özel bitkisel formüllere sahiptir. Birbirine girmiş dolaşık saçların açılmasına, daha yumuşak ve düzenli bir görünüm sağlanmasına katkıda bulunur. 

Hiç şüphesiz kişisel temizlik ve hijyende sabun en sık kullanılan ürünlerin başında yer almaktadır. Yüzyıllardır kişisel hijyen ve temizlikte en sık kullanılan ürünlerin başında gelen sabun hem katı hem de sıvı formda üretilmektedir. Kullanım kolaylığı sebebiyle her yerde görmek mümkündür. Banyo ve tuvaletlerde kullanılan sabun çeşitleri cildi zararlı mikroorganizmalardan korumaya pH dengesini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Sabun çeşitleri hem el hem yüz hem de vücut için kullanılabilmektedir. Ayrıca saçlar için de doğal bir besin kaynağı olduğundan saçlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. 

Komili ilk kurulduğu yıllardan beri farklı özlere sahip cilde ve saça faydalı sabun çeşitleri üretmektedir. Bu konuda köklü bir geçmişe sahip olduğu için en güvenilir markalardan bir tanesidir. Bu anlamda ülkenin sabun konusunda öncü temizlik markalarından bir tanesidir. 

İlk etapta kalıp sabun üretimine başlayan Komili daha sonra ürün gamına sıvı sabunları da eklemiştir. Bu anlamda geniş bir ürün yelpazesinden bahsetmek mümkündür. Yüzyıllardır kullanılan kalıp sabunlar özellikle kirleri etkili bir şekilde çıkarmasıyla bilinir. Üstelik kalıp sabunlar maliyet açısından daha avantajlı olurken temizlik açısından da maksimum etkiyi göstermesiyle de tercih sebebi olmaktadır. 

Komili’nin gücünü aldığı zeytinyağı özleri kalıp sabunlarda da kendisini göstermektedir. Zeytinyağı özü hem cilde hem de saçlara dosttur ve kapsamlı bir bakım için idealdir. Bu sabunlar cildi kirlerden arındırırken aynı zamanda cildi nemlendirmeye de yardımcı olurlar. 

Günümüzde ise sıvı el sabunları pratik şişesi ve kullanımı sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Sıvı el sabunları pompalı tasarımı ile rahat bir kullanım sunar. Tek bir basma ile yeterli miktarda sabunu alabilir ve ellerinizi, yüzünüzü rahatlıkla temizleyebilirsiniz. El temizliği özellikle zararlı mikroorganizmaları yok etmede etkili olduğu için sıklıkla kullanılır. Sıvı sabunlar kullanım kolaylığı yanı sıra hoş kokuları ile de tercih sebebidir. Farklı çiçek kokularına sahip Komili sıvı sabunları gün boyu cilde tazelik kazandırmaya yardımcı olur.  

Sıvı sabun çeşitleri içerisinde zeytin çiçeği, lavanta tazeliği, gül bahçesi, badem sütü gibi farklı özlere sahip ürünler bulunmaktadır. Ellerinizi bu sabunlar ile yıkadıktan sonra gün boyu mis gibi kokar ve tazeliğini korur. Üstelik ellerinizi temizlerken cildinizin pH dengesini de korumaya yardımcı olur. Cilt tipine uygun Komili sabunu tercih ederek en etkili temizliği sağlamak mümkündür. Kuruyan elleri hızla nemlendiren sıvı sabun çeşitleri ilk kullanımdan itibaren nem ve yumuşaklık kazandırmaya katı sağlar. Ayrıca hassas ciltlerin bakımı için gliserin içerikli cilt sağlığını destekleyen çeşitler de tercih edilebilmektedir.  

Tuvalet kâğıdı ve havlu kâğıtlar günlük yaşamda en sık kullanılan temizlik ürünleridir. Komili markasının kâğıt havlu ve tuvalet kâğıdı çeşitleri yumuşak ve cilde dost yapısı ile öne çıkmaktadır. Tuvalet kâğıtları ister evde olsun ister işyerinde en sık kullanılan temizlik ürünleridir ve onlarsız bir tuvalet-banyo düşünülemez. Tuvalet kâğıtlarının kullanım amacı aynı olsa da her tuvalet kâğıdının kalitesi aynı değildir. Komili ise yılların verdiği tecrübe ile kaliteden taviz vermeden insanlara en kaliteli havlu çeşitlerini sunmaktadır. Emicilik, dayanıklılık ve yumuşaklık gibi ürünlerde olmazsa olmaz özellikleri Komili ürünlerinde bulmanız mümkündür. 

Komili tuvalet kâğıtları her ihtiyaca cevap verecek şekilde farklı çeşitlilikte sunulmaktadır. Örneğin 6’lı, 24’lü ya da 36’lı seçeneklerinden ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünü seçebilirsiniz. Eğer yoğun bir kullanım söz konusu ise 36’lı tuvalet kâğıdı alarak uzun müddet kullanabilir ve daha ekonomik bir seçimde bulunabilirsiniz. 

Komili tuvalet kağıdı ve kağıt havlu çeşitleri yüksek kalitede, son teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Üstün emiş gücü, ekstra yumuşaklığı sayesinde en hassas bölgelerde bile kullanıma uygundur. Ciltte herhangi bir zarara neden olmaz. Zaten bu sebeple marka yuvanız için akıllı seçim sloganıyla yıllardır evlerde tercih sebebidir. 

Komili tuvalet kâğıtları %100 saf selülozdan üretilmekte olup kolaylıkla eriyen yapısı ile tuvaletlerde tıkanıklığa neden olmamaktadır. Bu pratik kullanımı ve çoklu özelliği ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Günlük pratik temizliğin en önemli ürünlerinden bir tanesi olan kâğıt havlular da yine Komili kalitesi ve garantisi ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Mutfaklarda yüzeyleri, masa ya da tezgâhı temizlemek için kullanılan kâğıt havlular elleri de rahat bir şekilde temizlemede kullanılmaktadır. Komili hem sizin hem de ailenizin bu pratik kullanımdan faydalanmanıza olanak sağlar. Maksimum konfor ve hijyen için üretilmiş olan kâğıt havlular her an elin altında bulunan oldukça faydalı ürünlerdir. 

Komili kâğıt havlu çeşitleri özel Viscosoft teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede ekstra emici özelliği ile ön plana çıkar. Suyu içine hapseder. En hassas ciltlerde bile güvenle kullanım olanağı sağlar. Bu anlamda hem yetişkinler hem de gençler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Rahat bir şekilde yaprakları kopan bu kâğıt havluları her yerde kullanabilirsiniz. Kâğıt havlu çeşitleri de kendi içerisinde adedine göre ayrılmaktadır. Dilerseniz 3’lü dilerseniz 12’li seçeneklerden dilediğinizi alabilirsiniz. Kullanım sıklığınıza göre bu ürünlerden alarak pratik bir temizliğin keyfini sürebilirsiniz. 

Mutfaklarda sık bir şekilde kullanılan ürünlerden bir tanesi de peçetelerdir. Komili peçete çeşitleri mutfakların en büyük yardımcılarındandır. Peçeteler de %100 selülozdan üretilmektedir. Bu peçeteler ekstra yumuşak ve dayanıklı yapıya sahiptir. Peçetelerin en büyük özelliği yüksek emiş gücüdür. Kullandığınız anda ne denli etkili bir emiş gücü olduğunu kendiniz de görebilirsiniz. Komili kâğıt havlu ve peçeteler hem kaliteli hem de ekonomik olması nedeniyle tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. 

Komili sabun, kâğıt havlu, peçete gibi kaliteli ürünleri ile yıllardır evlere sürekli giren bir markadır. Nesillerdir insanların güvenin kazanmış olan marka zengin ürün yelpazesi ile de öne çıkmaktadır. Sabun, kâğıt havlu, ıslak mendil gibi günlük yaşamda sıklıkla kullanılan ürünleri Komili farkı ile siz de deneyebilirsiniz.  

Komili Online Satış

Eviniz ya da işyerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Komili ürünleri ile maksimumda hijyen ve temizliği pratik bir şekilde sağlamanız mümkündür. Her daim elinizin altında bulunacak kâğıt havlu ve mendiller ile ufak kazaları anında engelleyebilirsiniz. Bunun yanında şampuan, sabun ve saç bakım ürünleri ile hem cilt hem de saçlarınızda arzu ettiğiniz temizliği ve ferahlığı sağlayabilirsiniz.

Komili marka tüm ürünleri sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Sabun, şampuan ve krem çeşitlerinden dilediğinizi tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi Kozmela’da temizlik adına istediğiniz ürünü hemen sipariş verebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Komili
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun