Kozmela.com

KOTEX

Kotex markasında 38 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Kotex Günlük Ped Uzun 16 adet Kotex Günlük Ped Uzun 16 adet 49,90 TL 29,90 TL %40
İNDİRİM
Sepete Ekle

Kotex Hijyenik Ped

İki yıl süren derin araştırmalar sonucunda Kimberly Clark araştırmacıları market incelemeleri ve tüketici deneyim analizleri yaparak cellucotton’dan ilk pamuksu hijyenik kadın pedini ürettiler. Bu yeni ürüne “Kotex” adını verdiler. Özel olarak elde paketlenen Kotex böylece 1920’de ilk defa pazardaki yerini aldı.Kadın sağlığına destek olan bir ürün olarak görülen Kotex, eşsiz pamuksu dokusu ve benzersiz cellucotton hijyenik pamuğuyla kadınlara menstürasyon döneminde ihtiyaçları olan hassas korumayı sağladı. Hızlı emilim sağlayan bu ped aynı zamanda kadınlara en zor günlerinde de hareket özgürlüğü sağladı.

Kimberly Clark günümüzde de pamuksu yapıda hijyenik ped üretiyor. Üstün teknoloji ve gelişim enstitülerinde üretilen Kotex, üretiminin her aşamasında doktorlar tarafından test ediliyor. Kadınların menstürasyon dönemlerinde ihtiyacı olan rahatlık, güven ve koruma için araştırmalarını sürdüren Kimberly Clark, KOTEX ile rahatlık ve korumayı bir arada sunuyor.

KOTEX GECE PEDİ

Kotex sayesinde artık kadınlar menstrürasyon döneminde özgürce hareket edebilir, dilediği renkte giysisini giyebiliyor, spor yapabiliyor ve Kotex'in sızıntıları önlemek için geliştirilmiş koruma kanalları sayesinde gün boyu panik yaşamıyor.

Menstürasyon dönemini en rahat şekilde geçirmen için Kotex ürünlerine Kozmela'dan ulaşabilirsin.

 

Kotex
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun