Kozmela.com

Krauterhof Ürün Çeşitleri

Krauterhof markası 1963 senesinden itibaren Almanya’da kozmetik üretimi yapmaya başlamıştır. Marka ismi “Bitki Evi” anlamına gelmektedir. İlke olarak önce sağlık, sonra güzellik mottosunu benimsemiştir. Üretim yapan araştırma ve geliştirme ekibindeki uzman kimyagerleri, bilim adamları ile birlikte bitkisel ana etken maddelerini yüksek teknoloji ile birleştirmekte ve ASAM GmbH tarafından üretilmektedir. Ürünler Fulser Ecza ve Kozmetik San. tarafından ithal edilmektedir.

Krauterhof Ürün Çeşitleri

Krauterhof markası altında sunulan ürünler kadınların güzellik rutinindeki en iyi yardımcılarıdır. Selülit Kremi, Kırmızı Asma Yaprağı Kremi, Serinletici Masaj Jeli marka altında satılan ve kadınların yoğun bir şekilde tercih ettiği ürünlerdendir. Kaliteli, etkili ve güvenilir bir marka olan Krauterhof salyangoz ekstresi jeli, vücut jeli, cilt bakım vazelini, el ve tırnak bakım kremi, selülit serumu, ayak bakım balsamı gibi daha pek çok etkili ürün sunmaktadır.

Krauterhof Aloe Vera Vücut Bakım Jeli içeriğinde %96 oranında aloe vera içerir. Aloe vera cilde nem desteği sağlar, cildin beslenmesine katkı sağlar, cildin doğal yapısını ve yumuşaklığını korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda cildi pürüzsüzleştirirken sıkılık kaybının önlenmesine katkı sağlar. Aloe vera içeriğinde faydalı pek çok enzim, mineral, vitamin ve aminoasitler içermektedir. Zengin kimyasal yapısı sayesinde cildin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olur.

Vücut bakım jeli yağsız bir yapıya sahiptir ve lazer epilasyon, spor, sauna, duş, ağda, solaryum gibi işlemlerden sonra cildin rahatlaması ve ferahlamasına katkı sağlar. Her cilt tipi için uygun olduğundan herkes rahatlıkla kullanabilmektedir.

Bir diğer bakım kremi Krauterhof ayak bakım kremi, kırmızı asma yaprağı ve at kestasnesi ekstreleri ile üretilmektedir. Bu özel formülü allantoin ve shea yağı ile cildi tazelemeye yardımcı bir etki sağlamaktadır. Cildin nemlenmesine yardımcı olurken beslenmesine katkı sağlar. Yağlı değildir ve cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir.

Krauterhof Selülit Kremi

Krauterhof Selülit Kremi, ise güçlü etken madde kompleksine sahiptir. Bu kompleks sayesinde ciltteki portakal kabuğu görünümünün azalmasına yardımcı olur. Özel kokusu ise cilde gün boyu ferahlık sağlar, hoş koku bırakır. Ürün, diyet ve sporla desteklendiğinde portakal kabuğu görünümünün azalmasına destek olur ve gözle görülür bir değişim söz konusu olabilir. Formülasyonunda ise nane yağı, biberiye, carnitine, kafein ve panthenol içermektedir. Cilt kontürünü düzenleme destek verirken aynı zamanda nemlendirmeye de yardımcıdır.

Markanın en bilindik ürünlerinden bir tanesi olan Krauterhof Selülit Kremi kullanımı da oldukça pratiktir. Akşamları bölgeye masaj yaparak uygulanır. Akabinde ciltte bir ısınma söz konusu olacaktır. Bu ısınma etken maddenin etki mekanizmasından kaynaklanır. Isınma durumu ise uygulama miktarı ve cilt tipine göre değişkenlik gösterebilir. Düzenli kullanımda ürünün gözle görülür bir destek sağladığı anlaşılabilir.

 Krauterhof ürün çeşitlerinin tamamını web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun