Kozmela.com

La Roche Posay Redermic - Yaşlanma Karşıtı

Çevresel ve genetik faktörler ya da cilt bakımının yetersiz kalması bu durumu tetikleyen faktörleri gibi pek çok sebepten dolayı cilt zamanla yaşlanma belirtileri göstermeye başlar. Cildinizin yaşlanmasını karşı, daha doğal bir cilde kavuşmak için cildiniz için en ideal ürünü kullanmalısınız. Bu anlamda etkili içeriği ile cildinize arzu ettiğiniz bakımı sağlayacak olan La Roche Posay Redermic serisini kullanabilirsiniz. La Roche Posay Redermic serisi cildinizin doğal yaşlanma sürecini korumasına yardımcı olur. Bununla beraber erken yaşlılık belirtilerine karşı cildinize destek sağlar.

Ciltte oluşan lekeler ve ince çizgiler en açık yaşlanma belirtilerinden bazılarıdır. Göz çevresi ise yaşlanma belirtilerini en hızlı şekilde gösteren bölgedir. Göz bölgesi, yüzün diğer bölgelerine göre derisi daha hassas ve ince olduğundan çevresel faktörler karşısında en çabuk etkilenen alan olmaktadır. Göz çevresinin kuru kalması göz çevresinde kırışıklık ve çizgi oluşumunu hızlandırır. La Roche Posay Redermic bakım serisi ile cildinizin ihtiyaç duyduğu desteği verebilir ve erken yaşlanma belirtilerini en aza indirebilirsiniz.

La Roche Posay Redermic C 

Cildiniz için gerekli desteği sağlayabileceğiniz ve kırışıklık problemini gidermede en etkili yardımı alabileceğiniz ürünlerden bir tanesi La Roche Posay Redermic C Serisidir. Mat, donuk ve ışıltısını kaybetmiş ciltler üzerinde etkisi vardır. Normal ve karma ciltler için kırışıklık problemine yardımcı olmak maksadı ile özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan nörosensin, hyaluronik, madecassoside ile cildi destekleyici, dolgunlaştırıcı ve yaşlanmaya karşı yardımcı bir etki sağlar. Yaşlanma belirtilerine karşı ideal bir destek ürün arıyorsanız La Roche Posay Redermic C Serisini hemen deneyebilirsiniz.

La Roche Posay Redermic R Serisi

Cilt bakımında özellikle yaşlanma karşıtı yardımcı ürün olarak etkisini en iyi şekilde gösteren La Roche Posay Redermic R Serisi içerisinde La Roche Posay Redermic R ve La Roche Posay Redermic R Yeux olmak üzere iki ürün bulunmaktadır. R Yeux, özel olarak geliştirilmiş içeriği sayesinde cildinizin bariyerini güçlendirmeye destek olur. Kaz ayağı olarak bilinen göz çevresindeki kırışıklıkları engellemeye yardımcıdır. İçeriğinde retinol vardır ve bu bileşen cildin yenilenme süresini hızlandırmaya yardımcı olur. Diğer bir bileşen olarak kafein göz çevresinde şişkinlik, torbalanma, morluk gibi olumsuzlukları gidermeye katkı sağlar.

Redermic R termal su içeriklidir. Ciltteki yaşlanma belirtileri ile lekelere karşı destekleyici etki sağlamaya yardımcı olur. Geliştirilmiş içeriği sayesinde ciltteki ton farklılıklarını gidermeye yardımcı olur. İçeriğindeki saf retinol ciltteki yenilenmeyi hızlandırmaya katkı sağlar. Ayrıca cildinizi güneş ışınlarından korumak adına gündüzleri yüksek koruma faktörlü bir güneş koruyucu ile birlikte kullanırsanız etkisini daha fazla hissedebilirsiniz. İçeriğinde alkol, SLS ya da paraben yoktur. En hassas cilt yapısında olanların bile rahatlıkla kullanabileceği şekilde formüle edilmiştir.

La Roche Posay Redermic Göz Kremi

La Roche Posay’in göz kremi göz çevresinin hassas dokusuna göre formüle edilmiştir. Bu anlamda göz çevresine yoğun ve etkili bir bakım sağlamak amacı ile kullanılabilir. Ciltte kuruluk, renk eşitsizlikleri, gerginlik ve hassaslık gibi durumlarda ayrıca yaşlanma karşıtı etkisi ile oldukça ideal bir bakım sunar. Özellikle mevsimsel geçişlerde göz çevresindeki kuruluk kendisini çok daha fazla hissettirmektedir. Soğuk hava ile beraber gelen kuruluğa zamanında müdahale edilmelidir. Eğer edilmez ise hassasiyete dönüşmesi kaçınılmazdır. La Roche Posay göz altı krem ile bu durumu engellemeniz mümkündür. Göz çevresini nemlendirmeye katkı sunan La Roche Posay krem ayrıca kuruluğun giderilmesine yardımcı olur. İçeriğinde termal su vardır ve bu su ile cilt hassasiyetinin yatıştırılmasına destek verilebilir. SLS, alkol ya da paraben gibi zararlı kimyasallar içermediğinden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilen La Roche Posay ürünlerini Kozmela’dan dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun