Kozmela.com

LAB SERİES

Lab Series markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Lab Series Ürünleri

Erkek ve kadın cildi arasındaki farkı anlayarak yola çıkan Lab Series 1987 yılından bu yana ürünlerini cesur hamleler ve gelişen teknoloji ile birlikte yenilemeye devam etmektedir. Tüm ürün içerikleri erkeklerin cilt bakımına uygun olacak şekilde hazırlanmış formüle edilmiştir. 30’dan fazla ülkede Lab Series ürünleri kullanılmakta ve kullanılmaya devam etmektedir.
Ürün içerikleri, erkek cildinin hassaslığı göz önüne alınarak çok amaçlı olarak tasarlanmaktadır. Tüm Lab Series ürünleri hızlı, etkili olacak şekilde geliştirilmektedir. Erkek cildine göre hazırlanan formüller aynı zamanda yaşam tarzına göre de hazırlanmaktadır.
Lab Series Şampuan
Lab Series ürünleri arasında en çok tercih edilenlerin başında şampuan gelmektedir. Kuruluk giderici şampuan saçlarınızı nemlendirmeye ve bakımlı bir görünüm elde etmenize fırsat sunar. Saç bakım kremi kullanarak saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Düzenli kullanımda görülebilir etki sunmayı hedefleyen şampuan kullanıcılar tarafında da takip edilmekte ve beğenilmektedir.
Lab Series’ın dünya da en çok satan ürünü ise All in One Face Treament – Yüz Bakım Kremidir. Tüm cilt tipleri için formüle edilen krem, cilt bakımınızı en iyi şekilde yapmanıza yardımcı olmaktadır.
 

Lab Series
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun