Kozmela.com

LİERAC

Lierac markasında 83 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Lierac Phytolastil Jel Fiyatları

Hedefe yönelik olarak geliştirdiği cilt ve vücut bakımı ürünleri ile dikkat çeken Lierac markasının ürünleri, Kozmela'da sizlerle buluşuyor.
 
1975 yılında Dr. Leon Cariel tarafından Fransa'da kurulan Lierac, geliştirdiği ürünler ile cilt yüzeyini pürüzsüzleştirmeyi hedefler. Her yaşta güzel kalmanıza ve bakımlı görünmenize yardımcı olan Lierac ürünleri, en iyi aktif bileşenler ile desteklenmiş güvenilir ve kaliteli içeriklere sahiptir. Her yaş grubuna hitap eden ürünleri ile öne çıkan kozmetik markası, cildinizin ve vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
 
Kozmetik markasının farklı cilt tiplerine ve sorunlarına yönelik geliştirilmiş pek çok farklı ürün serisi bulunmaktadır. Hormonal yaşlanmaya karşı formüle edilen Arkéskin+ serisi cildi sıkılaştırıp cilde ışıltı kazandırırken Hydragenist ürünleri derinlemesine nemlendirir ve yaşlanmaya karşı korur. Initiatic serisi ise 30'lu yaşlardan itibaren oluşan ilk kırışıklık çizgilerini engellemeye yöneliktir.
 
Kategorimizde yer alan Lierac nemlendirici krem, maske, temizleyici ve serum gibi bakım ürünlerini hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Lierac
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun