Kozmela.com

LİPTON

Lipton markasında 21 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Lipton Bitki Çayı

Unilever'e ait bir çay firması olan Lipton, 1890 yılında Thomas Lipton tarafından kuruldu.

Level Brothers'ın kurucusu William Hesketh Lever 1890’lı yıllarda İngiltere’de temizlik ve hijyenin öne çıkmasına yardımcı olan Sunlight Soap hakkında fikirlerini not ederek bunu hayata geçirme adına çalışmalarına başlamıştır. Bunu yapmasının en büyük amacı temizliği yaygınlaştırmakla beraber kadınların iş gücünü azaltarak sağlığı desteklemek. 1800’lü yıllarda çıkan bu misyon günümüzde de Unilever’in kültürünün bir parçasını yansıtmaktadır. Günümüzde bu görüş insanların iyi hissetmesine, iyi görünmesine ve hayattan çok daha fazla keyif almasına yardımcı olmaktadır.

Unilever’in şu anda 190’dan fazla ülkede 400’ün üzerinde markası bulunmaktadır ve dünya çapında 149 bin çalışanı vardır. Ayrıca dünyanın her bir bölgesinde sayısız hissedarı da bulunmaktadır. Firma her gün neredeyse 2,5 milyar insana ulaşmaktadır. Kişilerin kendilerini, yaşadıkları alanı ferah ve temiz tutmak için tercih ettiği pek çok ürünü dağıtıyor ve pazarlıyor. Unilever ülkemizde ise 100 seneyi aşkın bir süredir insanlara temizlik ve hijyeni sunuyor.

Unilever’in pek çok güvenilir marka ürünü olduğundan hemen her evde bir Unilever temizlik ürünü ile karşılaşmak mümkündür. Firmanın bugün ülkemizde 6 fabrika yatırımı 5 bini aşkın çalışanı, 20 binin üzerinde tedarikçisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 32 ülkeye de ihracatta bulunmaktadır. Bu sayede ülke ekonomisine de ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. Lipton ise Unilever’e ait bir diğer markadır ve yıllardır ülkemizde klasik çayın yanı sıra bitki çayları ile çay anlayışına yeni bir boyut kazandırmıştır.

Lipton Çay Çeşitleri

Lipton özellikle zengin çay çeşitleri ile dikkat çeken bir markadır. Geleneksel çayın yanı sıra farklı bitki çayları, soğuk çay çeşitleri ile de her damak tadına hitap ediyor. Çay çeşitleri arasında; limon bitki çayı, elma ve maydanoz çayı, ananas ve Hindistan cevizi çayı, yeşil çay, papatya çayı, bergamot aromalı çay, tarçın ve karanfil çayı, zerdeçallı çay, nar kabuğu çayı, kiraz saplı bitki çayı, kayısılı çay, kuşburnu çayı gibi birbirinden farklı, rahatlatan ve damak lezzetine hitap eden çay çeşitleri bulunuyor. Lipton markasının tüm çay çeşitlerini Kozmela’da görebilir ve dilediğiniz çayı anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun