Kozmela.com

LUİS BİEN

Luis Bien markasında 22 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Distribütör Garantili
Distribütör Garantili
Distribütör Garantili
Distribütör Garantili
Distribütör Garantili

Luis Bien Ürünleri

2014 senesinde kurulmuş olan Luis Bien markası doğal içeriklerle formüle ettiği ürünlerini tüketicilere sunmaktadır. Marka, deodoranttan cilt bakım kremine, kaş kirpik bakım ürünlerinden tüy dökücü kreme kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Luis Bien ürünleri ülkemizle birlikte pek çok Avrupa ülkesinde tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Markanın saç ve cilt bakımı için ürettiği pek çok ürün bulunmaktadır. 

Luis Bien nedir?

Markanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesi olan Luis Bien Mavi Saç Bakım Serumu saç köklerini besleyerek saç dökülmelerini en aza indirmeyi hedefleyen bir üründür. Saçlarındaki cansız, donuk görünümden bıkmış kişiler için idealdir. Saçları dolgunlaştırmaya canlandırmaya, nemlendirmeye yardımcı olur. 

Markanın tüketiciler tarafından yoğun şekilde talep gören ürünlerinden bir tanesi de Luis Bien Aha + Bha Etkili Kırmızı Peeling Serumdur. Cilt tonunu eşitlemeye, ciltteki ölü deri ve kalıntılardan cildi arındırmaya yardımcı olan bu serum gözeneklerin, cilt yüzeyinin yenilenmesine katkıda bulunur. Peeling etkisi bulunan bu serum ile ciltte kusursuz bir görünüm yakalamak mümkündür. Ciltteki pürüzlerden kurtulmak için ürünü düzenli kullanmak yeterlidir. 

Luis Bien güneş kremi ise hedefe yönelik bakım sağlar. Cildi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olan yüksek faktörlü güneş kremi ayrıca cildin nemlenmesine, beslenmesine de katkıda bulunur. Cilt tonundaki dengesizliği gidererek daha eşit, daha canlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olan krem her çantada mutlaka olması gereken ürünlerden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır.  

Markanın kaş ve kirpik serumu kaş ve kirpiklerdeki seyrekliğin önüne geçmeye yardımcı olur. Kaş ve kirpikleri beslemeye yardımcı serum daha gür, daha dolgun ve daha düzgün kaş-kirpik görünümünü destekler. Luis Bien Unisex Tüy Dökücü Krem Sprey ise istenmeyen tüylerden zahmetsizce kurtulmaya yardımcı olur. Unisex bir ürün olan tüy dökücü kremin uygulaması da oldukça kolaydır. Anında etkisini gösteren bu krem ile pürüzsüz bir cilde kavuşmanız mümkün olur. 

Luis Bien göz çevresi bakım kremi ise göz çevresindeki ince çizgi, kaz ayağı, kırışıklık gibi problemleri gidermeye yardımcı olur. Göz çevresini yoğun şekilde nemlendiren Luis Bien Göz Bakım Kremi yoğunlaştırılmış doğal içeriği ile göz çevresine kapsamlı bir bakım sağlar. Göz çevresinde canlı, pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olan göz bakım kremi tüketiciler tarafından da büyük bir ilgi görmektedir. 

Cilt bakımında son derece önemli bir yere sahip olan nemlendiriciler ise Luis Bien kalitesi ile sizlere geliyor. İçeriğindeki cilt sağlığını destekleyen özler cildin beslenmesine olanak sağlar. Cilt için gerekli vitamin ve mineralleri içerisinde bulunduran nemlendirici krem cilde sağlıklı, aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. 

Sıcak yaz günlerinde terlemenin önüne geçerek hoş kokusu ile cildi ferahlatan Luis Bien Terleme Önleyici Sprey gün boyu etkisini koruyan özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Temiz cilde uygulanacak olan sprey özellikle günü yoğun geçirenler için idealdir. Cilt üzerinde anında ferahlatıcı etkisini gösteren sprey uzun süre sağladığı tazelik ile etkisini korur. İçeriğindeki özel ve doğal bileşenler ile farkını gösteren ter önleyici sprey uygulandığı andan itibaren ter kokusunun ortaya çıkarabileceği olumsuzlukların önüne geçmeye yardımcı olur. 

Luis Bien Diş Macunu

Markanın yine içeriği doğal özlerle formüle edilmiş olan diş macunu ve diş temizleme tozu, ağız bakımına önem verenlerin her daim kullanabileceği ürünlerdir. Doğal özler ile dişlerde beyaz bir gülümseme sağlayan diş macunu tartar oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olur. Karbon diş temizleme tozu ise diş macunu ile yapılan temizliği en iyi şekilde destekler ve dişlerde sağlıklı bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Luis Bien ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve markanın dilediğiniz ürününü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun