Kozmela.com

LYTESS ÇATLAK BAKIMINA ÖZEL TAYT VE KORSELER

Lytess Çatlak Bakımına Özel Tayt ve Korseler listesinde 4 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Lytess Çatlak Bakımına Özel Tayt ve Korseler

Genelde insanlar bel, basen, bacak, göbek bölgesindeki sıkılık kayıplarından ve ortaya çıkan olumsuz görüntüden rahatsız olurlar. Bu bölgelerin toparlanması için birtakım diyetler uygulayıp spor yapabiliyorlar ancak bazen bunlar da tek başına yeterli olamayabiliyor. Böyle durumlarda ekstra tedbirler almak gerekebiliyor. Özel kumaştan üretilen ve aktif bileşenler içeren tayt ve korseler bu konuda insanlara oldukça iyi bir yardımcı oluyor. Güvenilir Lytess markasının ürettiği ve insanlarla buluşturduğu bu tip tayt ve korseler ile bacak, bel, basen, göbek gibi bölgelerin toparlanması adına etkili bir destek almak mümkündür.

Lytess markası yıllardır akıllı tekstil ürünlerinde rüştünü ispatlamış ve insanların beğenisini kazanmış bir markadır. Lytess tayt ve korselerin en önemli özellikleri beden hareketleri neticesinde oluşan sürtünme ile aktif bileşenlerin kapsüllerden çıkması ve cilde gün boyu bakım sağlamasıdır. Özel bir polimer ile kaplanan aktif bileşenler kapsül şeklinde tekstile geçirilir. Ayrıca tayt ve korselerin fiber dokusu termal etkisine sahiptir. Sürtünme ile mikro kapsüller patlar ve aktif bileşenler etki göstermeye başlar.

Lytess Tayt

Taytlar kadınların hem gündelik yaşamında hem de spor yaparken giydiği ve hareket özgürlüğü tanıyan giysilerdir. Lytess gece taytı bacak, basen ve bel bölgesi için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Cilt yüzeyindeki görünümü düzenlemeye yardımcı olan bu tayt çeşitleri 28 gün boyunca düzenli olarak kullanılırsa cilt üzerinde etkisini gösterebilmektedir. Lytess gece taytının özelliği gece kişi uyurken baskı uygulaması ve bu sayede aktif bileşenleri harekete geçirmesidir. Gece boyunca bu bileşenler ciltte etkisini göstermeye başlar.

Tayt çeşitlerinde özel mikro masaj alanları bulunmaktadır. Bu masaj alanları cilt üzerindeki pürüzlü görünümü düzenlemeye destek olur. Özel dokumaya sahiptir. Bu sayede konforlu bir kullanım sağlamaya yardımcı olur. Dikişsiz bir tasarıma sahiptir ve bioseramik fiber dokusu termal etkisi sağlar. Mikrokapsül teknolojisi ile geliştirilmiştir. Cilt için destekleyici özellikteki aktif içeriklerin dış etkenlerden korunabilmesi için özel polimler ile kaplanmıştır. Mikrokapsüllerin içeriği saf bitki özleri ile doludur. Paraben gibi zararlı içeriklere yer verilmemiştir.

Lytess hem tayt hem de korse kullanımı oldukça pratiktir. Önemli nokta cilde mutlaka temas etmesidir. Ayrıca iyi bir sonuç almak isteniyorsa mutlaka sabırlı bir şekilde 28 gece boyunca giyilmeli en az 8 saat durmalıdır. Temizleme işlemi ise yine çok kolaydır. Çamaşır makinesinde 30 derecelik bir kısa programda sıkma işlemi yapmadan yıkanabilir. Kurulama, ütüleme gibi işlemler yapılmaz.

Lytess Korse

Lytess korse çeşitleri sadece cilde sıkılık, fit bir görünüm sağlama adına destek olmaz aynı zamanda aktif bileşenleri sayesinde cilt görünümünü düzenlemeye de yardımcı olur. Karın, bel ve kalça bölgesi için özel olarak geliştirilmiş olan Lytess korse çeşitleri giyildiği andan itibaren toparlayıcı etkisini göstermeye başlar. Bel bölümü çok daha ince görünür, fit bir form sağlamaya yardımcı olur. Tıpkı taytta olduğu gibi korsede de mikrokapsül uygulaması söz konusudur. Bu kapsül içerisindeki etken maddeler kişi hareket ettikçe açığa çıkar ve vücuda etki etmeye başlar.

Kapsül içeriğinde bulunan zencefil ve pembe karabiber özü vücudu toparlamaya ve sıkılık kaybını engellemeye önlemeye yardımcı olurken Xymenynic Acid ve E vitamini ciltte yaşa bağlı görüntü bozukluklarını en aza indirmeye destek olur. Özel aktif içeriklere sahip olan korse vücudun su tutmasını engellemeye yardımcı olur. Özel dokumaya sahip olduğundan pratik bir kullanım sağlar. 14 gün düzenli kullanımda daha şekilli bir vücuda sahip olabilirken aynı zamanda nemlendirici etkisi ile pürüzsüz bir cilde kavuşmak mümkün olabilir.

Lytess cilt görünümünü düzenlemeye ve vücudu sıkılaştırmaya yardımcı tayt ve korse çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü beklemeden en uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun