Kozmela.com

Lytess Erkeklere Özel Korseler

Özellikle göbek bölgesinde fazlalık olduğunu düşünen ve şekle girmek isteyen erkekler için üretilmiş korse çeşitleri bulunuyor. Bu korseler vücudun üst bölgesini kaplayarak sıkılaştırmaya yardımcı olur. Erkek korseleri vücudun daha zayıf görünmesine yardımcı olan üste geçirildiği zaman 1-2 beden ince görünmeye imkân sağlamaktadır. Kaliteli ürünleri ile bilinen Lytess markası erkeklere özel korse çeşitleri ile bu konuda etkili bir destek sunmaktadır.

Vücudun üst bölgesini sıkılaştırarak fazlalıkları gizlemeye yardımcı olan bu korseler düzenli kullanım ile fazlalıklardan kurtulmaya da destek verebilir. Bölgesel incelme için spor ve diyetle desteklenerek giyilen korseler etkisini gösterebiliyor. Özellikle göbek bölgesinde biriken yağların vücuttan atılması adına yardımcı olabiliyor. Termal etkisi ile vücuttaki fazla yağların yakımında katkı sağlayabiliyorlar.

Lytess Korse

Lytess erkeklere özel korseler bel ve karın için özel olarak geliştirilmiştir. 28 gün boyunca düzenli olarak giyildiği takdirde bel çevresinde 4.4 cm e kadar incelme sağlamayı hedefleyen ürünlerdir. Korse içeriğinde Vitamin E, Xymenynic Acid, kafein, zencefil özü bel bölgesinin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Mikrokapsüller içerisinde saf bitki özleri yer alır. Hareket halinde olunca mikrokapsül içerisindeki etken maddeler açığa çıkar ve vücudu bakıma hazırlar. Özel dokumaya sahiptir ve bu sayede giyen kişiye konfor sağlar.

Dikişsiz bir dokumaya sahip olan korse çeşitlerinin baskı sağlamaya yardımcı özel mikro masaj noktaları bulunur. Fiber dokusu termal bakım sağlamaya yardımcı olur. Korsede bulunan aktif içerikleri dış etkilerden koruma adına özel polimer yapı ile kaplatılmıştır. Bu sayede aktif içerikler kontrollü bir şekilde günlük bakım sağlamaya yardımcı olur. Dikişsiz yapısı adeta ikinci bir ten hissiyatı yaratır.

Sıkılaştırma ve inceltmeye yardımcı yapısı ile korseler giyildiği anda farkını hissettirmeye başlamaktadır. Özel aktif içerikleri vücudun su tutmasını engellemektedir. Lytess erkek korse kullanımı da oldukça pratiktir. Önemli olan nokta cilde tam anlamı ile temas etmesidir. Sabırlı bir şekilde 28 gün aksatmadan giyildiği halde gözle görülür sonuçlar alınabilir.

Temizliği ise çamaşır makinesinde kısa program dahilinde olmaktadır. 30 derecede yıkanacak korseyi ayrıca kurulamaya gerek yoktur. Kurutma makinesinde ise kesinlikle kurutulmamalıdır.  Kullanma talimatına uyulduğu takdirde Lytess kalitesi ile uzun süre ürünü etkili bir şekilde kullanmak mümkündür.

Lytess erkek korse çeşitlerinin S, M, L, X, XL, XXL, 3XL gibi farklı bedenleri bulunuyor. Bu anlamda ihtiyaç duyan herkes için bir uygun bir çeşidi olduğunu söylemek mümkündür. Lytess erkeklere özel korse çeşitlerine Kozmela üzerinden ulaşabilir, inceleyebilir ve bedeninize uygun modeli beklemeden anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun