Kozmela.com

Lytess Spor İçin Özel Tasarlanmış Sütyen

Spor yaparken rahat olmak son derece önemlidir. Özellikle kadınlar spor yaparken göğüs ve sırt ağrılarının oluşmaması için özel bir ürüne ihtiyaç duyabilirler. Bunu sağlayan şey ise spor sütyeni olarak bilinen sütyen çeşitleridir. Sporcu sütyenlerinin spordaki desteği bilinmektedir. Kadın sporcuların göğüs üzerindeki baskının azalmasına yardımcı olan bu sütyenler günümüzde en gerekli ve en çok tercih edilen iç giyim ürünlerinin başında gelmektedir. Lytess ise geniş ürün yelpazesi içerisinde kadınların bu ihtiyacını en iyi şekilde sağlayacak kaliteli spor sütyenleri sunmaktadır.

Sporcu Sütyeni Faydaları

Kadınlarda en fazla rahatsızlık yaşanan yerlerin başında göğüs kısımları gelmektedir. Spor esnasında göğsün gerilme ve sürtünme gibi durumlarla zarar görme ihtimali söz konusudur. Eğer önlem alınmaz ise bir süre ilerleyen zamanlarda göğüste sarkmalar meydana gelebilmektedir. Lytess Spor İçin Özel Tasarlanmış Sütyen çeşitlerinin faydalarını sıralamak gerekirse bunlar arasında gerilmeleri en aza indirmesi, göğüs bölgesindeki sıkılık kaybını önlemesi, hareket esnasında göğüs ağırlığının kişiye rahatsız vermesini engellemesi ve göğüs kaslarının sıkılaşmasına katkı sağlaması sayılabilir.

Lytess markası birbirinden farklı ve kullanışlı sporcu sütyen modelleri sunmaktadır. Tercih yapılırken kişinin bedenine uygun olan ürünü alması gerekir. Ayrıca kumaş seçimi de önemlidir. Kalın ve ince askılı modelleri vardır. Lytess spor sütyenleri mikrokapsül teknolojisi ile geliştirilmiştir. Oldukça önemli faydalar sağladığından günlük olarak kadınların sık tercih ettiği bir iç giyimdir. Özellikle sırt, göğüs ağrısı çeken kadınlar için idealdir. Sporcu sütyenleri yoğun ya da hafif antrenmanlara göre farklı özellikte tercih edilebilir. 

Lytess Toparlayıcı Sporcu Sütyeni

Sporcu sütyen çeşitleri esneme hareketlerinden tutun da en zorlu antrenmanlara kadar göğsün en iyi şekilde korunmasını amaçlayarak tasarlanmaktadır. Asıcı bağları koruma özelliğinde olduğundan zaman içerisinde göğüs bölgesindeki sıkılık kaybının önlenmesine de katkı sağlar. Göğüs ve sırt ağrısı şikâyetlerini en aza indirmeye yardımcıdır. Sporcu sütyenlerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi terleme etkisini azaltmasıdır. Pilates, yoga ya da standart antrenmanlarda giyen kişiyi serin tutan bir yapıdadır. Bu tip spor faaliyetlerinde kişinin hareket alanını da özgür bıraktığından sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Lytess sporcu sütyenleri hem şıklık hem rahatlık hem de hareket özgürlüğü sağladığından günlük yaşamda da kullanılabilmektedir. Hem göğüs hareketini en aza indirmesi hem de sağlık açısından destekleyici bir kıyafet olması sebebi ile tercih edilebilir. Farklı renklerde sunulan Lytess spor sütyenlerini yıkadıktan sonra ayrıca kurutmaya ya da ütülemeye gerek kalmaz.

Lytess Spor İçin Özel Tasarlanmış Sütyen çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz Lytess spor sütyenini en uygun fiyat avantajı ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun