Kozmela.com

LYTESS İNCELTİCİ VE SIKILAŞTIRICI KORSELER

Lytess İnceltici ve Sıkılaştırıcı Korseler listesinde 11 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Lytess İnceltici ve Sıkılaştırıcı Korseler

Korse çeşitleri hem erkek hem de kadınların formda bir görünüm yakalamak adına kullandıkları ürünlerdir. Korsenin amacı hem üst hem de alt bedendeki kilo fazlalıklarını kapatarak kişiye daha iyi daha fit bir görünüm sağlamaktır. Ayrıca giyilen kıyafetlerin kişinin üstündeki duruşunu da daha iyi gösterebilmektedir. Yaş fark etmeksizin vücudunda fazlalık olduğunu düşünen ve bu süreçte hem daha formda görünmek hem de kilo verme sürecinde destek amacı ile korseler tercih ediliyor. Lytess ise bu süreçte insanların önemli bir ihtiyacını karşılıyor ve kaliteli korse çeşitlerini insanlara sunuyor.

Korse çeşitleri giyilen elbiseye göre farklı ihtiyaçlara uygun şekilde üretiliyor. Bel korseleri karın bölgesinin toparlanması adına etkili bir yardımcı olarak kullanılıyor. Bu korseler bel oyuntusunu öne çıkarmakla beraber iki bedene kadar daha ince bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Bu tip korseler aynı zamanda kişideki duruş bozukluklarının önlenmesi adına da destek oluyor. Lytess markasının kadınlara özel sunduğu birbirinden farklı ve etkili korse çeşitleri bulunuyor. Bu korseler düzenli kullanıldığı takdirde formda bir görünüm elde etmeye yardımcı olabiliyor.

Lytess Korseler

Lytess korse çeşitleri karın ve bel bölgesinde daha toplu, fit bir görünüm sağlamaya yardımcı olması amacıyla özel tasarım şeklinde üretilmiştir. Bu tasarımda özellikle baskı yapılması gereken yerler için dokuma sıklığı söz konusudur. Giymeye başlandığı andan itibaren bel bölgesinde fark edilir, ince bir görünüm sağlar. Özel tasarım korseler mikrokapsül ile desteklenmiştir. Bu mikrokapsüller içerisinde etken maddeler bulunmaktadır. Korseyi giyen kişi hareket halinde olduğunda etken maddeler ortaya çıkmakta ve etkisini göstermeye başlamaktadır.

Etken maddeler arasında zencefil, pembe karabiber özü, Vitamin E, Xymenynic Acid bulunmaktadır. Bu etken maddeler vücudun sıkılık kaybı yaşamaması adına destek vermektedir. Ayrıca vücudun su tutmasını da engeller. Lytess korse çeşitleri 14 gün süreyle düzenli bir şekilde giyildiği takdirde daha toparlanmış bir vücut sağlamaya yardımcı olurken ayrıca nemlendirici etkisi ile pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkarmaya katkı sağlar.

Lytess korse seçimi yaparken ise beden ölçüleri mutlaka göz önüne alınmalıdır. Yapılan hatalardan bir tanesi de kişi bedeninden daha küçük bir korse tercih ederek daha fazla etki sağlayacağını düşünmesidir. Bu yanlış bir düşüncedir. Çünkü korseler üretilirken esneme payı düşünülmektedir. Bu sayede yemek yerken ortaya çıkan şişkinlik de kişiye rahatsızlık vermemektedir. Yani doğru bedende alınacak bir korse kişiye herhangi bir rahatsızlık hissettirmeden daha formda göstermeye yardımcı olur.

Lytess korse uzun süre giyileceği için üretildiği kumaş cildin hava almasını engellememektedir. Ayrıca korse seçerken eğer kıyafet içerisinde kullanılacak ise kıyafete uygun bir model de seçilebilir. Birbirinden farklı Lytess korse çeşidi olduğundan her beden ölçüsü ve kullanım amacına göre tercih söz konusudur. Lytess korse çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz korseyi uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun