Kozmela.com

LYTESS İNCELTİCİ VE SIKILAŞTIRICI TAYTLAR

Lytess İnceltici ve Sıkılaştırıcı Taytlar listesinde 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Lytess İnceltici ve Sıkılaştırıcı Taytlar

Kadınların en büyük problemlerinden bir tanesi karın, basen ve bacaklarda oluşan yağlardır. Bu yağlardan kurtulma adına pek çok yöntem mevcuttur. Yağ yakma adına diyet ya da spor gibi uygulamalar yapılabilmektedir. Ancak bunlara ek olarak cildi toparlayan ve zayıflama uygulamalarına destek olan tayt çeşitleri de bu konuda iyi bir destek olabiliyor. Tayın yapı itibarı ile toplayıcı bir etkisi bulunmaktadır. Özel tasarım Lytess tayt çeşitleri düzenli kullanımda belirli bölgeleri toparlamaya ve cilt görünümünü düzenlemeye yardımcı oluyor.

Tayt modellerinin bazıları yüksek karın bölgesini kapatabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bel kısmı yüksek olduğundan karın çevresindeki fazla kısımları iyi bir şekilde kaplamaktadır. Bacak, bel ve basen bölgesini kapsayan ve bu bölgelerde inceltmeye yardımcı etki sağlayan Lytess tayt çeşitleri farklı bedenlerde herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitlilikte sunulmaktadır. Sıkılaştırmaya yardımcı tayt, gece taytı, cilt düzenlemeye yardımcı tayt, uzun tayt gibi farklı çeşitlerle sunulmaktadır.

Lytess Slimming Tayt

Lytess’in tayt çeşitleri düzenli olarak 18 gün boyunca 8 saat giyildiği takdirde basen, bel ve bacak bölgesinde gözle görülür bir incelme sağlayabiliyor. Taytta özel mikro masaj alanları bulunuyor ve bunlar cilt görünümünü düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Özel dokusu ile kişide rahatlık ve konfor sağlar. Hem günlük yaşamda hem de spor yaparken giyilebilir. Üst düzeyde konfor sağladığından arzu edilen her an giyilebilmektedir. Ayrıca her bedene uygun bir modeli bulunduğundan arzu eden herkes bu taytlardan alıp giyebilmektedir.

Lytess tayt dikişsiz şekilde tasarlanmıştır ve arzu edilen takdirde kıyafet altına da giyilebilir. Tayttaki baskı sağlayan özel mikro masaj alanları yer almaktadır. Bioseramik fiber dokusu vücut sıcaklığını ayarlayan termal bir etki sağlar. Lytess tayt çeşitleri mikro kapsül teknolojisi ile geliştirilmiştir.

Mikro kapsül içerisinde aktif bileşenler vardır ve hareket haline geçildiğinde bu etkin maddeler harekete geçmektedir. Bu içerikler tayt giyildiğinde tüm gün etkisini durmadan sürdürmektedir. Bu mikro kapsüller içerisindeki saf bitki özleri cilt ile dosttur ve kişinin fit bir görünüme kavuşmasına adına destekleyici bir rol üstlenirler. Bu aktif maddeler özel polimer ile kaplandığından dış etkilerden korunmaktadır. Tayt giyildiği ve harekete geçildiği anda salınmakta ve etkisini göstermeye başlamaktadır.

Lytess bölgelere şekil vermeye ve fit bir forma girmeye yardımcı tayt çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve bedeninize uygun, dilediğiniz tayt çeşidini Türkiye’nin neresinde olursanız olun en uygun ödeme seçeneği ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun