Kozmela.com

MAKYAJ FIRÇA TEMİZLEYİCİ

Makyaj Fırça Temizleyici kategorisinde 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Makyaj Fırçaları Nasıl Temizlenir?

Makyaj fırça temizleyiciler, fırçalarınızı doğru ve pratik bir şekilde temizlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Makyaj fırçalarınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız belirli aralıklarla temizlemeniz ve temizlerken de doğru şekilde kılları dökmeyecek şekilde uygulama yapmanız gerekir.

Makyaj fırça temizleyici, olarak hazırlanmış temizleme jelleri, silikon ve plastikten hazırlanmış temizleme pedleri bulunmaktadır. Makyaj fırçalarınızı kuruturken kullanabileceğiniz fırça standları da bu kategori içinde yer almaktadır.

Fırçanızı temizlerken temizleme jeli ile köpürterek fırça kıllarını temizleyebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi fırçanın metal kısmının su ile temas etmemesidir. Metal kısmı, fırça kıllarının bir arada olmasını sağlayan tutkallı bir yapıya sahiptir. Su ile temas halinde yapıştırıcının etkisi zamanla kaybolacaktır. Bu nedenle bir süre sonra fırça kılları dökülebilir.

Fırça Temizleme Aparatları

Sigma ve Nascita markalarının makyaj fırçalarınızı temizlerken kullanabileceğiniz mat, eldiven gibi ürünleri bulunmaktadır. Fırça temizleme eldivenleri en kullanışlı ürünlerin başında gelmektedir.

Fırça temizleme aparatları sayesinde fırçanızı tamamen temizleyebilir, ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Makyaj Fırça Temizleyici
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun