Kozmela.com

MAMAJOO

Mamajoo markasında 30 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mamajoo Anne & Bebek Ürünleri

Grup Baby şirketler grubu çatısı altında bulunan markalardan bir tanesi olan Mamajoo, Türkiye'de anne bebek ürünleri konusunda kalitesi ve uygun fiyatları ile öne çıkmaktadır.Bebek beslenme & emzirme ürünleri konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan marka premium kalitesi ile tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. 

Mamajoo Biberon

Bebeklerde gaz oluşumunu engellemeye yardımcı Türkiye'nin ilk ve tek Gold biberonunu üretmiş olan firma bu konuda yeniliklerin de öncüsü konumundadır. Mamajoo, ortodonik emzikler, steril edilebilir saklama kaplı ürünler gibi doğa dostu ürünler üretmektedir. Anneler yönelik de pek çok yenilikçi ürün sunan marka Türkiye ve Avrupa’nın ilk ve tek elektronik USB göğüs pompalarını tüketicilerle buluşturmaktadır. Bu anlamda hem sektöre yenilik getirmektekte hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. 

Markanın 2016 yılında Mamajoo 5 İşlevli Sterilizatör & Kurutucusu en iyi ürün ödülüne layık görülmüştür. 2021 yılına geldiğimizde ise marka yine bir öncülüğe imza atmışve Türkiye’nin ilk ve tek gece & gündüz biberonları ve Black & Pearl serisi gece & gündüz emziklerini tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Mamajoo yüksek kaliteli ürünleri ile yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da faaliyetlerini sürdürmüş ve 2013 senesinde Çin'e, ardından Almaya'ya ürünlerini ihraç etmiştir. Günümüzde ise Asya'dan Amerika'ya, Avrupa'dan Afrika'ya kadar pek çok yere ürünleri ile yayılmış olan marka yoluna hız kesmeden devam etmektedir. 

Mamajoo bebek ve anne ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve markanın %100 orijinal, kaliteli ürünlerini anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun