Kozmela.com

MAMBİNO ORGANİCS

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mambino Organics Organik Ürünler

2008 senesinde anne adaylarının sosyal yaşamdan kopmadan rahat bir şekilde kullanabileceği kıyafet tasarlayarak sektöre ilk adımını atan Momidia, hamile ve emziren annelerin ihtiyaçlarına odaklanarak ürün çeşitliliği artırmıştır. Hamile ve emzirme kıyafetleri sınırlama olmadan annelerin emzirmeye devam edebilmesine önem verilerek tasarlanmıştır.

Annelerin tenim görünür mü endişesi olmadan düğme sorunu ile uğraşmadan sosyal ortamdan uzaklaşmadan emzirmesi ilk amaç olmuştur. Daha sonra hem marka hem de ürün çeşitliliğini artıran firma hem anne hem de bebek ihtiyacına yönelik ürünlerle sektörde kendisine önemli bir yer edinmiştir.

Firma altında bulunan markalardan bir tanesi olan Mambino Organics hem yetişkin hem de bebekler için ürettiği organik kozmetik ürünleri ile pek çok ihtiyacı doğal ürünlerle karşılamaya yardımcı oluyor. USDA sertifikasına sahip olan marka bebek yağları, organik şampuan, yüz serumu, yüz peelingi, vücut yağı, pişik balmı, saç ve vücut temizleyici köpük çeşitleri ile doğal bakım adına etkili çözümler sunmaktadır.

Mambino Organics Pişik Kremi

Mambino Organics bebek yağları ve pişik kremleri bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak doğal özlerle formüle edilmiştir. Bebek cildinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olan bu doğal özlü yağ çeşitleri aynı zamanda kadınlar için etkili bir makyaj temizleme ürünü oluyor. Ciltteki tüm makyaj kalıntılarını nazik bir şekilde temizlemeye yardımcı oluyor.

Bebek pişik kremleri doğal özlerle güçlendirilmiş olup bebeğin hassas cildini korumaya yardımcı olur. Özellikle bez bölgesinde oluşan hassasiyeti gidermeye ve cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Bez değişimlerinde düzenli olarak kullanıldığında bebek cildini korurken aynı zamanda bebeğin konforunu sağlamaya yardımcı olur.

Yine bebekler için özel olarak formüle edilmiş olan yüz ve vücut losyonu ise Hindistan cevizi yağı, aloe vera, yeşil çay özütleri ile bebeğin hassas cildine etkili bir bakım sağlamaya yardımcı oluyor. Yağsız ve kolay emilen yapısı ile markanın sunduğu bu doğal losyon çeşitleri ciltte uzun süre nem sağlayarak cilt bariyerinin güçlü kalmasına katkıda bulunur.

Markanın sık bir şekilde tercih edildiği yüz serumu çeşitleri ise hassas cildi çevresel faktörlerden korumaya ve aydınlık, canlı bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Omega ve C vitamini gibi önemli bileşenleri içeren yüz serumu hafif olmakla beraber hızlı bir şekilde emilmektedir. Cildin koruyucu cilt tabakasını güçlendirmeye ve ciltte eşit bir ton sağlamaya yardımcı olan serumlar farklı cilt tipleri için farklı çeşitlerde sunulmaktadır.

Mambino Organics Bebek Şampuanı

Mambino Organics’in bebek ve çocuklar için özel olarak ürettiği doğal içerikli şampuanları en hassas ciltler için bile kullanıma uygundur. Hindistan cevizi yağı, zeytinyağı ve aloe vera ile güçlendirilmiş olan şampuanlar köpük pompası ile rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bebek ve çocukların banyo anlarını keyifli hale getirmektedir.

Mambino Organics’in tüm doğal içerikli ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun