Kozmela.com

Mane'n Tail Türkiye

Mane’n Tail, 25 yıldır güzellik endüstrisinde hizmet veren Amerikan Menşeili bir firmadır. Amerikalı pek çok Hollywood yıldızının tercihi olan marka saçlarınızı güçlendirerek sizlere mükemmel saçlar sunar. New Jersey bölgesinde Katzev Aile At Çiftliğinde geliştirildi. Şampuan ve krem üretimi ile başlayan marka, Dünyanın birçok ülkesinde 100.000’den fazla noktada satılmaktadır.
Mane’n Tail Şampuan
Mane’n şampuanlar boyalı saçlar, nemlendirici etkili şampuan ve atkuyruğu şampuanı başta olmak üzere çeşitlendirilmiştir. Güçlü ve dolgun saçlar için tercih edilen marka, tüketiciler tarafından çok beğeni toplayarak sizlere sağlıklı saçlar sunmaktadır. Şampuan ile başladığınız saç bakımınıza Mane’n Tail saç kremi ile devam edebilirsiniz. Saç kremi saçlarınızı yumuşatmaya yardımcı olur.
2012’ de yılın şampuanı seçilen şampuan ile saç bakımınızı gerçekleştirebilir, sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.
Mane’n Tail şampuan ve saç kremi çeşitlerine Kozmela.com üzerinden ulaşarak uygun fiyat ve aynı gün kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun