MANİKÜR PEDİKÜR SETİ

Manikür Pedikür Seti kategorisinde 21 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Manikür Pedikür Seti

Manikür pedikür seti ile bakımlı tırnaklar!

Manikür ve pedikür seti ile hem el hem de ayak tırnak bakımınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tırnaklarınızın bakımı ile ellerinizde daha estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Manikür-pedikür setleri ile evinizde hijyenik bir şekilde kendi bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz veya kuaförünüze giderken kendi setinizi götürerek hijyen konusunda önlem almış olabilirsiniz.

Manikür pedikür setlerinin oldukça uygun fiyatlı seçenekleri bulunmaktadır. Kozmela’da tüm set seçeneklerini inceleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza uygun ürün seçeneğini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Manikür – Pedikür Setinde Olması Gereken Ürünler

Et İtici: Tırnak etlerinizi itmenize yardımcı olur.

Et Pensi: Tırnak etlerinizi keserek temizlemenize yardımcı ürünlerdir. Her manikür-pedikür setinin olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesidir.

Manikür Kabı: Uygulamaya başlamadan önce tırnak etlerinizin yumuşaması için manikür kabı kullanabilirsiniz. Ilık suya ellerinizi batırarak tırnak etlerinizin yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede tırnak bakımınızı daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Törpü: Tırnaklarınızı şekillendirmeye yardımcı törpüler ile tırnaklarınızı küt veya yuvarlak şekilde törpüleyerek şekillendirebilirsiniz.

Manikür-pedikürünüzü tamamladıktan sonra tırnaklarınıza oje sürerek bakımlı ellere sahip olabilirsiniz.

 

Manikür Pedikür Seti
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun