Kozmela.com

MARA

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mara Oje Çeşitleri

Mara marka adını kadınlardan aldı. Pek çok dilde ‘kadın’ anlamına gelen Mara; farklı coğrafyalarda yaşayan kadınların kültürel özelliklerinin çeşitliliğini, zenginlik olarak ruhuna kattı. Her ayrı ürün grubunda, farklı dinamik ve çeşitlilikten beslenerek yaratıcı, inovatif, yaşamı kolaylaştıran ürün serileri üretmek Mara’nın tutkusunun kaynağı oldu. Kurulduğu 2010 yılından bu yana, fark yaratan ürünler ile müşteri deneyimlerine öncülük etmeyi ilke edinmiş bir markadır.

Dinamik, yaratıcı, yaşam enerjisi yüksek, kendisiyle bağlantıda olan, otantik kimliğini keşfetmiş kadınlardan ilham almıştır. Her renk onun içindeki başka bir kadının ifadesidir. Yenilikten ve hiç bitmeyen çocuksu merakından, yaşamın sonsuz ruhundan beslenir. O yaşamın dokunuşlarıyla dans ederken hisseder varoluşunu. Coşkusuyla harekete geçirir, büyüler. Biricikliği ile özel ve eşsiz olduğunun farkındadır. Kalbi ve duyguları hayatının merkezidir. Her şeyi içinde bütünlerken ışığını yayar ve parlar.

MARA OJE

Markanın, tırnak tozları, takma tırnaklar, french manikür kalemleri, ojeleri gibi bir çok ürünü mevcuttur. Kolay kullanımları ve yüksek kalıcılık sağlayan oje çeşitlerini inceleyerek tırnak bakımınızda profesyonel dokunuş sağlayabilirsiniz. Eğlenceli ve bakımlı gözüken tırnaklara Mara'nın kaliteli ürünleriyle Kozmela aracılığıyla ulaşabilirsin!

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun