Kozmela.com

MARC ANTHONY

Marc Anthony markasında 18 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Marc Anthony True Professionel

1993 yılında ilk Marc Anthony salonu Kanada’da açılmıştır. Kanada’nın 1 numaralı saç bakım markası, 1995 yılında ilk ürününü piyasaya sürmüştür. 1998 yılında Catherine Zeta Jones ile ünlülerin stil dünyasına girmiş ve başarısını duyurmaya devam etmiştir. 2002 yılında ABD genelinde satışa başlayan marka 2008 yılında Avrupa’da satışa sunulmuştur. 2017 yılı itibari ile Marc Anthony ürünleri 25 ülkede kullanılmaktadır.
Tüm saç tipleri için özenle hazırlanan saç bakım ürünleri içeriğinde Paraben, SLS, Fitalat ve Sülfat içermez. Hindistan cevizi, Biotin ve keratin içeren zengin formülleri ile saçlarınıza ultra bakım sağlar. Kıvırcık, elektriklenen ve yavaş uzayan saçlar için özel tasarlanan saç bakım serileri bulunmaktadır. Saçlarınıza en iyi bakımı sunmayı hedefleyen marka, zengin içeriği ile sizlere mükemmel bakımı sunar.
Yıpranan saç bakımınızı profesyonel bakım ürünleri kullanarak güçlendirebilirsiniz. Dolgun, uzun ve sağlıklı görünen saçlar ile güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz.
Marc Anthony Saç Bakım Ürünleri Kozmela’da !
Marc Anthony saç bakım ürünlerine uygun fiyat ve hızlı kargo avantajı ile Kozmela.com üzerinden ulaşarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Marc Anthony
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun